"W lesie dziś nie zaśnie nikt". Polski slasher z Julią Wieniawą jednak trafi do kin! Kiedy premiera?

Oglądaliście już polski slasher, który jakiś czas temu pojawił się na Netflix, czyli "W lesie dziś nie zaśnie nikt"? Jeżeli nie to mamy dla was dobrą informację, ponieważ film jednak doczeka się swojej kinowej premiery!

Multimedia

Od 6 czerwca zostaną poluzowane kolejne ograniczenia związane z pandemią COVID-19, w tym zostaną otwarte placówki kultury z kinami na czele, co oznacza, że po ponad dwumiesięcznej przerwie ponownie będzie można wybrać się do kina!

Fajniutki i mięsisty slasher z krwi i kości, gdzie jest dużo krwi i łamania kości. Oceniamy film z Julią Wieniawą i Wiktorią Gąsiewską!Zobacz więcej

Jednym z filmów, który będzie można oglądać w kinach od 6 czerwca będzie polski slasher "W lesie dziś nie zaśnie nikt", w którym główną rolę gra Julia Wieniawa. Film z konieczności trafił na Netflix, ponieważ pandemia koronawirusa uniemożliwiła jego kinową premierę.

Czy teraz widzowie wybiorą się do kin na ten tytuł? Taką nadzieję mają producent oraz dystrybutor filmu. Przypomnijmy, że reżyserem "W lesie dziś nie zaśnie nikt" jest Bartosz M. Kowalski, a w obsadzie poza Julią Wieniawą pojawili się m.in. Wiktoria Gąsiewska, Gabriela Muskała oraz Mirosław Zbrojewicz.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • fil (gość)

  Zobacz Już dziś film Bad Boys for Life 2020 !

  Oraz inne hity kinowe! Ponad 9000tyś filmów i seriali!

  filmvod.pl

  Zapraszam

  04.06.2020 20:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×