"W lesie dziś nie zaśnie nikt". Premiera filmu z Wieniawą i Gąsiewską PRZEŁOŻONA przez koronawirusa! Kiedy film trafi do kin?

Nie mamy dobrych wiadomości dla wszystkich, którzy czekali na film "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Polski horror z Julią Wieniawą i Wiktorią Gąsiewską w rolach głównych do kin miał trafić 13 marca, jednak dystrybutor przełożył jego premierę z uwagi na rozpowszechnianie się koronawirusa!

Multimedia

W informacji odnośnie do przełożenia daty kinowej premiery filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt", którą otrzymaliśmy od dystrybutora, możemy przeczytać:

z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd, wraz z producentem Akson Studio podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery kinowej filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Nową datę premiery podamy w momencie, kiedy sytuacja w kraju się unormuje. Jest nam niezmiernie przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję, natomiast mamy nadzieję, że doskonale ją Państwo rozumieją w obliczu sytuacji, z jaką przyszło nam się zmierzyć.

Strach czy śmiech? Zobacz pierwszy zwiastun horroru z Julią Wieniawą i Wiktorią Gąsiewską w obsadzie! Kiedy premiera?Zobacz więcej

W tym momencie nie wiemy, kiedy film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" trafi do kin. Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach Internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Butys (gość)

    27.03 do kin wchodzi Nieśmiertelny. Podobno bez przeszkód.

    11.03.2020 10:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×