"W lesie dziś nie zaśnie nikt". Wiktoria Gąsiewska nago w filmie! To najodważniejsze sceny w jej karierze? [+18]

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek młodego pokolenia, ale do tej pory widzowie znali ją z bardzo grzecznych i bezpiecznych ról. Wygląda na to, że aktorka postanowiła to zmienić!

Multimedia

Na Netflix pojawił się film "W lesie dziś nie zaśnie nikt", w którym jedną z ról gra Wiktoria Gąsiewska. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" wciela się w seksualnie wyzwoloną nastolatkę, która zapas prezerwatyw ma zawsze przy sobie!

Fajniutki i mięsisty slasher z krwi i kości, gdzie jest dużo krwi i łamania kości. Oceniamy film z Julią Wieniawą i Wiktorią Gąsiewską!Zobacz więcej

To jednak nie wszystko! W filmie Bartosza M. Kowalskiego Wiktoria Gąsiewska zagrała najodważniejsze sceny w swojej karierze! Już trailer filmu to zwiastował, ale dopiero podczas seansu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" możemy się przekonać, że młoda aktorka pojawia się przed kamerą nago! Wiktoria Gąsiewska w intymnych scenach pokazuje piersi, chociaż podejrzewamy, że gdy na ekranie pojawia się pełne zbliżenie na biust, to wówczas przed kamerą mogła pojawić się dublerka.

Wiktoria Gąsiewska skończyła 21 lat! Jak zmieniała się i dorastała piękna gwiazda "Rodzinki.pl"?Zobacz więcej

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" to polski slasher. Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach Internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • tosek (gość)

    Sala samobójców. Hejter 2020 cały film, 365 Dni cały film

    Oraz inne!

    filmvod.pl - -

    Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online!

    #zostańwdomy, #Filmy online całe filmy

    31.03.2020 16:28
  • Ktoś (gość)

    A za 20 lat nagle okaże się, że ją molestowali;)

    30.03.2020 06:15
  • Kucharz (gość)

    Ja też bardzo lubię oglądać przepisy https://youtu.be/iz2t7Hltb-E

    29.03.2020 15:32
  • Olo (gość)

    Świecić cyckami przed cała Polską w takim gniocie - ambitna rola.

    25.03.2020 15:10
  • Tom (gość)

    Popływać sobie nago to coś wspaniałego. Też uwielbiam kawę nago.

    23.03.2020 14:27
  • beka (gość)

    Taka śliczna dziewczyna, ale... Pokazać pierwszy raz cycki w takiej szmirze... Zamiast w jakieś porządnej produkcji... chyba kasa była potrzebna xD

    23.03.2020 10:37
  • Mar (gość)

    Podziwianie piersi to samo zdrowie. Ich widok wydłuża życie i poprawia samopoczucie. Jesteście kochane ❤️

    23.03.2020 07:21
  • gdzie.te.zdjecia? (gość)

    pol.internetu mam przeszukiwac?

    23.03.2020 01:45
  • Rysio z Klanu (gość)

    I tak zaczyna się aktorska kariera każdej polskiej aktorki jak sceny sexu i święcenia cyckami i nie tylko.

    23.03.2020 00:18
  • Tczewianka (gość)

    Ten film to jest dno dna , bardzo się dziwię że czołowi aktorzy zgodzili się w tym zagrać.

    22.03.2020 14:10
  • Scoon (gość)

    "To nasze gwiazdy, jak tylko zechcesz Możesz je słuchać, oglądać, jebać za bezcen Na tym polega to miejsce tu przede wszystkim Nie masz talentu, możesz pokazać cycki"

    22.03.2020 13:10
  • Mar (gość)

    Cycki są fajne i miłe w dotyku. Każdy lubi podziwiać ich piękne kształty jak najczęściej.

    21.03.2020 16:12
  • Mar (gość)

    Nago najwygodniej, nic nie ciągnie, nie ciśnie i nie ociera a skóra oddycha. Kto nie pije rano kawy nago, nie opala się na plaży naturystów, nie chodzi bez stanika i nie śpi nago nie wie jakie to przyjemne uczucie. Osobiście polecam każdemu spróbować ♥️

    21.03.2020 16:10
  • trzepak (gość)

    czekam az zacznie sie pruc w filmach tak jak mucha. takie dupsko trzeba obfocic z kazdej strony. ktos przetrzepie futro dobrze. wieniawe tez by zrobil najlepiej tak aby sie krztusiła. mam nadzieje ze wycieknie kiedys jakas sekstasma

    21.03.2020 13:52
  • SB

    jestem na 99% pewien, że to była dublerka. i nie rozumiem, po co w ogóle na siłę kręcić takie sceny, skoro pokazuje się kogoś innego??? mogli zrobić inne ujęcia, bez pokazywania piersi, ale wtedy pewnie kasa z wpływów byłaby gorsza hahah

    21.03.2020 12:14
  • H u j e k (gość)

    D z i w k a zawsze zostanie d z i w k ą

    21.03.2020 11:06
  • . (gość)

    ale syf :D

    20.03.2020 18:57
  • Znawca (gość)

    Piersi piękne, szkoda że Wieniawa nie pokazała też

    20.03.2020 17:32