"W lesie dziś nie zaśnie nikt". Wiktoria Gąsiewska o roli w nowym horrorze oraz pracy nad filmem "Futro z misia". Adam Zdrójkowski zagra jej brata!

Wiktoria Gąsiewska, gwiazda serialu "Rodzinka.pl", miała ostatnio bardzo pracowity czas. Młoda aktorka pracowała bowiem... aż nad trzema nowymi filmami! Zobaczcie, co o nowych produkcjach powiedziała nam Wiktoria Gąsiewska!

Multimedia

Jednym z najbardziej oczekiwanych filmów z udziałem Wiktorii Gąsiewskiej bez wątpienia jest komedia "Futro z misia", która do kin trafi w grudniu. Film Michała Milowicza zapowiadany jest jako duchowa kontynuacja filmu "Chłopaki nie płaczą", zresztą część obsady tej klasycznej komedii również znalazła się w nowej produkcji. A obok tych wszystkich "starych wyjadaczy" znalazło się też miejsce dla Wiktorii Gąsiewskiej, której na planie partnerował jej chłopak, Adam Zdrójkowski. Co ciekawe, para jednak zagrała... rodzeństwo! Wyobrażacie to sobie?

Gwiazdy "Rodzinka.pl" zostaną zaszlachtowane w nowym polskim slasherze?Zobacz więcej

Drugą z ról w jakiej niedługo zobaczymy Gąsiewską jest kreacja w nowym polskim horrorze pt. "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Tutaj aktorka niestety nie mogła powiedzieć zbyt wiele, ale wiemy, że na ekranie partnerować jej będzie m.in. Julia Wieniawa! Będzie to mieszanka wybuchowa? Reżyser Bartosz M. Kowalski zapowiada "W lesie dziś nie zaśnie nikt" jako pierwszy prawdziwy polski slasher, więc liczymy na sporo krwi na ekranie!

Ponadto wkrótce Wiktoria Gąsiewska rozpocznie prace nad kolejnym filmem, a tym razem dla odmiany będzie to dramat. Sprawdźcie, co o swoich nadchodzących rolach powiedziała nam Wiktoria Gąsiewska!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×