"W moim stylu". Magda Mołek wspiera Barbarę Kurdej-Szatan, która "ma odwagę mieć swój głos"

Magda Mołek zaprosiła do swojego internetowego programu Barbarę Kurdej-Szatan, która ma poważne problemy po publikacji ostrego wpisu dotyczącego pracy funkcjonariuszy Straży Granicznej. Ich rozmowa to wyraz kobiecej solidarności.

Multimedia

Magda Mołek do swoich rozmów w cyklu "W moim stylu", które publikuje na You Tube, zawsze zaprasza ciekawe, czasami kontrowersyjne osoby. Gościły już u niej Kayah, Joanna Koroniewska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Aleksandra Kwaśniewska czy Katarzyna Dowbor.

Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos po aferze z wulgarnym wpisem. Wyznała, że żałuje jednej rzeczyZobacz więcej

Tym razem dziennikarka do swojej rozmowy zaprosiła bardzo ostatnio kontrowersyjną aktorkę, Barbarę Kurdej-Szatan. Już samo zaproszenie było gestem solidarności i wsparcia dla Barbary.

Moja dzisiejsza rozmowa jest wyrazem solidarności z Basią Kurdej-Szatan. Jest moją niezgodą na opresyjne działania wobec tych, którzy wyrażają swoje poglądy i emocje. Jest niezgodą na zastraszanie, gnębienie i poniżanie kobiety, która ma odwagę mieć swój głos. I ja jej ten głos oddaję. Bo kobieca solidarność nie jest dla mnie tylko pustym hasłem. Bo w nią wierzę, bo jej doświadczam i czuję jej moc - napisała na swoim Instagramie Mołek.

Zobacz galerię

Autor: Edyta Karczewska-Madej/AKPA

Komentarze

Skomentuj
  • pytam (gość)

    Dlaczego widzi zło po polskiej stronie granicy?

    26.11.2021 23:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×