W najbliższą sobotę poznamy pierwszego finalistę "Bitwy na głosy"

Zacięta walka pomiędzy Farną, Liberem a Andrzejem Piasecznym rusza o 20.10! Sprawdź kogo tym razem najbardziej pokochają Polacy!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: "BITWA NA GŁOSY": PIASEK NAJLEPSZY, RUBIK ODPADŁ "BITWA NA GŁOSY" BEZ EKIPY JULI

Wielkie odliczanie trwa. Tylko dwa odcinki dzielą nas od poznania zwycięzcy jesiennej wokalnej bitwy. Zespoły miały morderczy tydzień. W najbliższym show wykonają aż po trzy utwory oraz numer na otwarcie programu. Podczas prób gwiazdy i uczestnicy dawali z siebie wszystko. W końcu to walka o miejsce w finale. Ekipa Andrzeja postawiła na romantyzm i melancholię. Artysta uzbroił swoją grupę we własny repertuar oraz piękną balladę Michaela Jacksona. U Libera elegancko i oskarżycielsko. Ważna wiadomość dla żeńskiej części widowni! Jego ekipę wspomoże wokalny talent, odkrycie ostatnich miesięcy - Mateusz Mijal, z którym artysta nagrał najnowszy hit "Winny“. Ewa Farna namówiła swój team na bunt i sexy wojskowy styl. Czyje wersje wielkich przebojów okażą się najmocniejsze i zdobędą serca widzów przed telewizorami?

CZYTAJ TAKŻE: TOMSON I BARON ODPADLI Z "BITWY NA GŁOSY" KOZIDRAK PRZEGRAŁA "BITWĘ..." PRZEZ POMYŁKĘ?

To nie wszystkie atrakcje muzyczne w tym bardzo ważnym momencie całej edycji. Na scenie "Bitwy na głosy“ zabrzmią najpopularniejsze utwory z polskich seriali.

Największa dawka muzyki w tej edycji już w najbliższą sobotę w TVP2, o godz. 20.10.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×