W nowym sezonie "Gry o tron" nie będzie Brana Starka. Dlaczego?

W 5. sezonie "Gry o tron" nie zobaczymy jednego z głównych bohaterów - Brana Starka. Producenci serialu wyjaśniają przyczyny jego znikcięcia.

Multimedia

Coraz bardziej rozbudowana fabuła i rosnąca ilość bohaterów spowodowała, że w nowej serii brakuje już czasu i miejsca na niektóre postaci. W 5. sezonie "Gry o tron" nie zobaczymy Brana Starka (Isaac Hempstead-Wright ) i towarzyszącego mu Hodora.

  • Gdyby się dało, nie rezygnowalibyśmy z tego wątku, ale nie mamy wyjścia. Jasne, robimy pewne zmiany w porównaniu do książek, są one niezbędne. Ale jednocześnie staramy się kluczowe wątki utrzymywać w chronologicznej kolejności i w taki sposób je przedstawiać. W zeszłym roku dotarliśmy do końca wątku Brana, który znacie z książki "Taniec ze smokami". Jeśli kontynuowalibyśmy jego wątek w 5. serii, wtedy wyprzedzilibyśmy wydarzenia, które rozgrywać się będą u innych bohaterów - wyjaśnił D.B. Weiss, producent serialu "Gra o tron".

CZYTAJ TAKŻE: FINAŁOWY ODCINEK IV SEZONU "GRY O TRON" ZGROMADZIŁ PONAD 7 MLN WIDZÓW [WIDEO] STACJA HBO ZAGWARANTOWAŁA AKTOROM "GRY O TRON" WYŻSZE ZAROBKI [WIDEO]

Wszystko wskazuje na to, że pozostałe wątki serialu będą kontynuowane.

  1. sezon "Gry o tron" będzie można oglądać w HBO od kwietnia 2015.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×