W obliczu przeznaczenia - film, recenzja, opinie, ocena

Walter Blount jest członkiem reprezentacji narodowej USA w zapasach. Po śmierci siostry bliźniaczki opuszcza zgrupowanie kadry i wraca do domu. Walter pomaga matce i uczestniczy w procesie sądowym.

Multimedia

NASZA OCENA: 3/5

24-letni Walter (Ashton Kutcher) jest bardzo obiecującym reprezentantem USA w zapasach. Jednak niespodziewanie musi opuścić zgrupowanie kadry, kiedy dowiaduje się, że jego siostra bliźniaczka (Sarah Lind) została brutalnie zgwałcona i zamordowana. Ich matka Gloria (Kathy Bates) jest załamana, a Walter opiekując się kobietą, wraz z nią zaczyna chodzić na spotkania terapeutyczne i rozprawy sądowe.

Tam przypadkowo poznaje Lindę (Michelle Pfeiffer), 40-letnią wdowę po Larrym. Tego byłego sportowca, którego karierę zniszczył alkohol, zastrzelił kumpel od kieliszka podczas jednej z libacji. Obecnie Linda samotnie wychowuje głuchoniemego nastolatka Claya. Kobieta i Walter zaprzyjaźniają się, z czasem ich relacja coraz bardziej się pogłębia, również Clay przywiązuje się do partnera matki. W imię tej znajomości będzie gotów na niezwykłe poświęcenie...

Dramat wyreżyserowany przez Davida Hollande’a ma znakomity punkt wyjścia. Niestety wraz z rozwojem akcji film popada w hollywoodzką rutynę, z której nawet całkiem niezła gra głównych bohaterów nie jest w stanie go wyciągnąć.

Piotr Radecki

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×