W piątek pogrzeb Whitney Houston

Gwiazda spocznie w Newark, mieście, w którym się urodziła.

Ciało Whitney Houston już przywieziono samolotem do stanu New Jersey. Organizacją uroczystości zajmie się ta sama firma, która w 2003 roku zajmowała się pogrzebem ojca piosenkarki. Rodzina rozważa wynajęcie Prudential Center w Newark na uroczystości pogrzebowe Houston, ponieważ jest to największy tego typu obiekt w okolicy i może pomieścić 18.000 osób.

Miejsce spoczynku Houston podzieliło jej rodzinę. Dionne Warwick, kuzynka piosenkarki oraz Cissy Houston - mama Whitney chciały zorganizować pogrzeb w Atlancie, gdzie piosenkarka spędziła wiele lat i zawsze była z tym miastem związana. Reszta rodziny wolała jednak rodzinne Newark...

CZYTAJ TAKŻE: WHITNEY HOUSTON NIE UTONĘŁA WHITNEY HOUSTON NIE ŻYJE! MIAŁA 48 LAT

Pojawia się coraz więcej kontrowersji wokół biznesowych aspektów śmierci piosenkarki. Oburzenie wywołały działania wytwórni Sony, która pół godziny po śmierci Houston podniosła ceny jej nagrań! Piosenki te są teraz wyceniane nawet dwa razy drożej niż w sobotę przed ujawnieniem śmierci Whitney.

Otwarta pozostaje jeszcze sprawa filmu, w którym Houston zdążyła zagrać przed śmiercią. Obraz "Sparkle" jest remake`iem klasycznego obrazu wytwórni Motown z 1976 roku i do kin ma trafić 17 sierpnia. Na razie Howard Rosenman, producent filmu, zapewnił "The Hollywood Reporter", że to doskonały obraz a Houston wypadła w nim olśniewająco... Można się spodziewać, że Sony Pictures, który wypuści film, będzie go mocno reklamować, bo to w nim pojawią się ostatnie nagrania Houston.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×