"W roli głównej". Edward Miszczak o odejściu Magdy Mołek z TVN: Nie znalazłem dla niej czegoś, co by było atrakcyjne

Magda Mołek zrezygnowała jakiś czas temu z pracy w TVN. Głos w sprawie jej odejścia zabrał właśnie Edward Miszczak. Dyrektor programowy stacji TVN skomentował decyzję byłej już gwiazdy. Czy Magda Mołek dobrze zrobiła, porzucając telewizję na rzecz internetu?

Multimedia

Magda Mołek i Kinga Rusin były do niedawna największymi gwiazdami TVN. Obie dziennikarki zdecydowały się jednak ostatnio zakończyć współpracę ze stacją. Ta pierwsza na dobre odeszła z TVN i próbuje teraz swoich sił w internecie. Rusin odeszła z "Dzień Dobry TVN" i czeka na nowe propozycje od szefostwa.

Czy Magda Mołek dobrze zrobiła, porzucając telewizję na rzecz internetu? Sprawę w rozmowie z tygodnikiem "Newsweek" skomentował Edward Miszczak.

Magda wybrała drogę bardzo trudną. Różnica pomiędzy youtuberem a gwiazdą telewizji jest ogromna. Nie da się w necie robić telewizji. Bardzo często gwiazdy telewizji nie wiedzą, na co się piszą. Wydaje się im, że będą miały więcej swobody, że wszystko będzie zależało od nich. - zaczął.

Magda Mołek rozstała się z TVN. Nie poprowadzi już programów w telewizji?Zobacz więcej

Dyrektor programowy TVN został zapytany również, czy żałuje odejścia Magdy Mołek. Co odpowiedział?

Czy żal mi odejścia Magdy Mołek? Absolutnie tak, bo pracowaliśmy razem wiele lat. Czy ona ma do mnie żal? Pewnie ma, że nie znalazłem dla niej czegoś, co by było dla niej atrakcyjne. Mogła zrobić z nami YouTube, ale chciała sama. Dziś w każdej redakcji trwa dyskusja, do kogo należą media społecznościowe. Czy do osoby, która je firmuje, czy redakcji. Powołaliśmy departament, który dostosowuje gwiazdorskie kontrakty na wzór tych amerykańskich. Nie wszystkim to się podoba.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×