"W roli głównej". Magda Mołek odeszła z TVN? Co dalej z jej programem w TVN Style?

Magda Mołek przez całe lata była jedną z najjaśniejszych gwiazd telewizji TVN. Jej program "W roli głównej" był ceniony za profesjonalność, przystępną formułę oraz rzetelność. Czy Magdy Mołek nie zobaczymy już w TVN?

Multimedia

MAGDA MOŁEK ODESZŁA Z TVN?

Wszystko zaczęło się od wywiadu, którego Magda Mołek udzieliła Karolowi Paciorkowi z kanału Imponderabilia, gdzie przyznała, że odważyła się wywrócić to wszystko do góry nogami, co oznacza start własnego kanału na YouTube i koniec współpracy z TVN.

Magda Mołek wyznała, że już w ubiegłym roku zrezygnowała z prowadzenia programu "Dzień dobry TVN", aby poświęcić się rodzinie i dodała, że dla niej formuła tego programu już się wyczerpała.

Magda Mołek pokazała zdjęcie sprzed 25 lat! Nic się nie zmieniła?Zobacz więcej

Co jednak z "W roli głównej"? Tego na razie nie wiemy. Na pewno programów z Magdą Mołek zabranie jesienią w TVN Style, jednak Joanna Górska, dyrektor PR TVN Discovery Polska, zaprzecza, że Magda Mołek odeszła z TVN. Pani dyrektor w rozmowie z Press.pl powiedziała:

Jesienią, ze względu na pandemię, w TVN Style stawiamy na mocne tytuły poradnikowe. Nie wykluczamy powrotu "W roli głównej" w następnych sezonach i oczywiście pracujemy nad nowymi programami, w których będzie można oglądać Magdę.

Myślicie, że Magda Mołek jeszcze zdecyduje się na współpracę z TVN?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • edek (gość)

    Ona ma głębokie wnętrze.

    03.08.2020 21:18
  • men (gość)

    dobrze zrobila widocznie sie wyznala co to za stacja hahahh

    03.08.2020 21:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×