"W roli głównej". Magda Mołek pokazała zdjęcie sprzed 25 lat! Nic się nie zmieniła?

Magda Mołek właśnie pochwaliła się zdjęciem z wakacji, które zostało zrobione... 25 lat temu! Fani nie kryją swojego zdziwienia datą stworzenia fotografii i twierdzą, że prezenterka wcale się nie zmieniła! Jak wyglądała ćwierć wieku temu? Sprawdź!

Multimedia

Magda Mołek 25 lat temu!

Magda Mołek to jedna z bardziej lubianych prezenterek telewizyjnych. Choć chroni swoją prywatność, to jest bardzo aktywna w sieci. Teraz zrobiła fanom niespodziankę i pochwaliła się zdjęciem z wakacji.

Jak zmieniali się prowadzący? Program TVN ma już trzynaście lat! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że fotografia została zrobiona aż 25 lat temu!

25 lat temu 💃 moja pierwsza w życiu podróż na południe Europy. Autokar, kanapki, franki, liry, pierwsza próba sprawdzenia „znajomości” języków obcych 😂 Pozowanie do zdjęć w najbardziej dziwnych miejscach - tu na jakimś rondzie 🙈 chyba w Nicei. Zdjęcia robiliśmy aparatem z kliszą i dopiero po powrocie okazywało się, czy wyszły 😁 Ogólnie R A J ☀️Pamiętacie, który kraj zobaczyliście jako pierwszy w życiu? - podpisała zdjęcie prezenterka.

Fani Magdy Mołek od razu stwierdzili, że prezenterka nic się nie zmieniła przez te ćwierć wieku! Niektórzy twierdzą, że wygląda, jakby zdjęcie było zrobione w zeszłym roku! Marcelina Zawadzka również skomplementowała koleżankę, pisząc: "Piekna jak zawsze!!!"

A Wy jak uważacie? Bardzo się zmieniła?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×