"W roli głównej". Magda Mołek rozstała się z TVN. Nie poprowadzi już programów w TVN i TVN Style

Magda Mołek oficjalnie rozstała się z TVN. Dziennikarka poinfromowała o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. To oznacza, że nie poprowadzi już programów w TVN i TVN Style.

Multimedia

Magda Mołek odeszła z TVN

Magda Mołek zdecydowała się na odważny krok na swojej zawodowej ścieżce i postawiła wszystko na jedną kartę. Najpierw odeszła z "Dzień Dobry TVN" i założyła swój kanał na YouTube. Wtedy podkreślała, że w jej życiu przyszedł czas na to, aby postawić na siebie.

Program śniadaniowy TVN świętuje 15. urodziny! Oto wszyscy prowadzący od 2005 roku!Zobacz więcej

Za pośrednictwem mediów społecznościowych dziennikarka oficjalnie poinformowała o tym, że nie będzie już prowadzić programów ani w TVN, ani TVN Style.

We wrześniu 2004 roku zaczęłam pracować w TVN. Minęło 16 lat i właśnie nasze drogi się rozeszły. Dziękuję Wszystkim, których tam spotkałam i od których mogłam się uczyć. Dziękuję Widzom za życzliwość i wspólne radości ❤️ Dziennikarką będę zawsze, bo to bardziej charakter niż zawód i teraz czuję, że idę swoją drogą ☀️

Fani Mołek gratulują odwagi i życzą powodzenia na nowej zawodowej ścieżce. Warto przypomnieć, że oprócz Mołek, w ostatnim czasie z TVN pożegnała się także Kinga Rusin, która chce teraz postawić na swój rozwój w biznesie.

Magda Mołek pokazała zdjęcie sprzed 25 lat! Nic się nie zmieniła?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • art. malarz (gość)

    Bez ucharakteryzowania to raczej Baba Jaga.

    08.09.2020 15:01
  • Babcia (gość)

    Niby jest fajna. a jakaś bezpłciowa

    08.09.2020 13:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×