"W rytmie bossa novy" sezon 2. Brazylijski serial wraca z nowymi odcinkami. Malu i jej przyjaciółki zawojują Rio de Janeiro?

"W rytmie bossa novy", znane na świecie jako "Coisa Mais Linda" wraca w czerwcu na Netflix z 2. sezonem. W sieci pojawił się już zwiastun produkcji. Co czeka Malu w nowych odcinkach "W rytmie bossa novy"?

Multimedia

"W rytmie bossa novy" sezon 2. Premiera: 19 czerwca na Netflix!

Akcja serialu "Coisa Mais Linda" rozgrywa się w latach 50. ubiegłego wieku. Jego bohaterką jest młoda i zamożna Maria Luiza, która przeprowadza się z rodzinnego São Paulo do Rio de Janeiro, aby wspólnie z mężem otworzyć tam restaurację. Po przybyciu na miejsce okazuje się jednak, że jej mąż uciekł z wszystkimi pieniędzmi. Początkowo zrozpaczona Malu postanawia w końcu pójść za głosem serca i poddać się rytmowi bossa novy, która zaczyna szturmem podbijać miasto...

Brazylijski serial hitem Netflixa w sierpniu! O czym jest? Jakie produkcje depczą mu po piętach?Zobacz więcej

"W rytmie bossa novy" - co wydarzy się w 2. sezonie?

Już w czerwcu na Netflix będzie można oglądać 2. sezon "W rytmie bossa novy". Jest 1960 rok. Malu wciąż jest tą samą zdeterminowaną kobietą, oddaną matką i wierną przyjaciółką, którą pamiętamy z pierwszego sezonu. Traumę z przeszłości udało się jej przekuć w siłę i bezkompromisowość.

Thereza troszczy się o rodzinę i dom, ale wkrótce zdaje sobie sprawę, że brakuje jej spełnienia w pracy. Przed wyjściem za mąż Adélia wspomina dzieciństwo i ojca Duke'a. Chce zacząć życie od nowa z Capitão i zapomnieć o przeszłości. Jej nastoletnia siostra Ivone wyrasta na utalentowaną ambitną artystkę, która z pomocą Malu będzie miała szansę sprawdzić się branży zdominowanej przez mężczyzn.

Zobacz galerię

"W rytmie bossa novy 2" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×