"W rytmie serca". Adam zostanie pobity! 4. sezon nie będzie dla niego łaskawy? [ZDJĘCIA]

Doktor Adam Żmuda, grany przez Mateusza Damięckiego, wiele przeżył w 3. sezonie "W rytmie serca". Oskarżenie o gwałt, więzienie, zeznania w sądzie... Wygląda na to, że w 4. sezonie "W rytmie serca nie będzie miał łatwiej! Sprawdź, czym podzielił się z fanami Mateusz Damięcki!

Multimedia

"W rytmie serca" 4. sezon - co czeka Adama Żmudę?

W kinach od listopada można już oglądać nową komedię romantyczną z Mateuszem Damięckim w roli głównej "Miłość jest wszystkim". Aktor jednak nie odpoczywa, wciąż grając w "Na dobre i na złe". Ponadto, pracuje na planie nowego, 4. sezonu "W rytmie serca"! Aktor pokazał nowe zdjęcie z planu, z którego wynika, że Adam Żmuda, w którego się wciela, nie będzie miał łatwo w nowych odcinkach! Na zdjęciu widoczne są liczne siniaki twarzy, można więc wnioskować, że doktor Żmuda zostanie dotkliwie pobity! Czy to zemsta mafii, czy skutek walki o ukochaną Marię (Barbara Kurdej-Szatan)? Czy coś grozi przystojnemu lekarzowi?

Czy będzie 4. sezon serialu? Kiedy nowe odcinki? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nowy, już 4. sezon "W rytmie serca" zapowiadany jest na marzec 2019 roku, do tego czasu warto śledzić nowinki z planu i program tv, gdzie oprócz aktualnego programu telewizyjnego znajdują się ciekawostki i streszczenia odcinków, między innymi "Na dobre i na złe", w którym gra Mateusz Damięcki!

Mateusz Damięcki zapuścił wąsy! Wygląda jak Dawid Podsiadło? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×