"W rytmie serca". Anna Dereszowska i Mikołaj Krawczyk w 3. sezonie serialu Polsatu! [ZDJĘCIA]

Sporo będzie się działo w 3. sezonie serialu "W rytmie serca", a sprawcami tych wydarzeń będzie cała masa nowych bohaterów. Do obsady dołączyli tym razem Anna Dereszowska i Mikołaj Krawczyk.

Multimedia

"W rytmie serca" sezon 3. od września w Polsacie! - sprawdź program tv

W 3. sezonie "W rytmie serca" zobaczymy wiele nowych postaci. Wiadomo już, że do obsady powrócili Julia Wieniawa, Popek i Magdalena Kumorek, a na ekranie pojawią się też m.in. Filip Bobek, Ilona Ostrowska i Joanna Kuberska, która ostatnio na zdjęciu pojawiła się z dwójką nowych twarzy.

Joanna Kuberska w obsadzie! Dlaczego tak wygląda? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Tym razem na planie "W rytmie serca" pojawili się Anna Dereszowska i Mikołaj Krawczyk. Wygląda na to, że bohater grany przez Krawczyka będzie pacjentem szpitala w Kazimierzu Dolnym. - Podobno marzenie aktora: 20 dni zdjęciowych, bohater w śpiączce leżący na szpitalnym łóżku😂 Na szczęście tutaj mam coś do powiedzenia✌🏻😎 - napisał aktor w komentarzu pod zdjęciem w mediach społecznościowych,

Wciąż nie wiadomo, kogo zagra Anna Dereszowska, ale na pewno będzie miała związki z postaciami kreowanymi przez Krawczyka i Kuberską. Serial "W rytmie serca" powróci na ekrany naszych telewizorów już 2 września!

Robert zakocha się w swojej pacjentce! Maria będzie zazdrosna? [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×