"W rytmie serca". Barbara Kurdej-Szatan ukrywa ciążę? Maciej Dowbor o mało nie wyjawił tajemnicy!

Plotki o tym, że Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży pojawiły się już jakiś czas temu. Teraz, kiedy aktorka nie pojawia się nigdzie publicznie, dużo łatwiej ukryć jej brzuszek. Ostatnio w jednej z relacji w mediach społecznościowych Maciej Dowbor o mało nie wyjawił tajemnicy!

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan ukrywa ciążę?!

Informacje o tym, że Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży pojawiają się w mediach co jakiś czas. Kiedy w telewizji zaczynała się wiosenna ramówka, a Basia zaczęła pojawiać się w strojach, które nie opinały brzucha, nikt nie miał już wątpliwości, że ona i Rafał Szatan będą mieć drugie dziecko. Kiedy wybuchła epidemia, aktorka z oczywistych powodów przestała pokazywać się publicznie, dzięki czemu plotki nieco ucichły.

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży?! Co będzie z jej bohaterkami w serialach?Zobacz więcej

Kurdej-Szatan wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych i patrząc na jej zdjęcia oraz zamieszczane filmiki, nie można oprzeć się wrażeniu, że w wyglądzie aktorki coś się zmieniło. Pomijamy fakt, iż ostatnio ubiera się niemal wyłącznie w luźne bluzy oraz szerokie sukienki. Wiele osób wskazuje również, że Basia zmieniła się na twarzy, co jest charakterystyczne dla kobiet w ciąży.

Plotki podsycił Maciej Dowbor, który wraz z żoną, Joanną Koroniewską, połączył się z Basią i Rafałem z okazji urodzin Szatana. Podczas relacji live w mediach społecznościowych zapytał bezpośrednio:

A ty zdradziłaś tajemnicę Basia, bo nie byliśmy w stanie tego tak dokładnie obserwować...

W tym momencie Barbara Kurdej-Szatan zaczęła wymachiwać rękoma i zakrywać usta, żeby Dowbor nic więcej nie mówił. "Jeszcze nie zdążyliśmy, bo się dużo działo" – odpowiedziała aktorka. Żeby uratować sytuację, Maciej Dowbor zażartował, że tajemnicą jest nowy samochód. Kiedy Basia i Rafał w końcu podzielą się dobrą nowiną z fanami?

Barbarę Kurdej-Szatan zalała fala hejtu, bo wyszła z domu! Jacek Jeschke stanął w jej obronie! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×