"W rytmie serca". Barbara Kurdej-Szatan w ciąży? Jest komentarz aktorki!

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży? Takie doniesienia obiegły ostatnio media, kiedy aktorka pojawiła się w luźnej sukience. Barbara Kurdej-Szatan skomentowała te informacje. Potwierdziła czy zdementowała plotki o swojej ciąży?

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży

Po tym, jak Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się na gali wręczenie Telekamer 2020 w rozłożystej sukni, w mediach pojawiły się doniesienia o ciąży aktorki. Tygodnik "Dobry Tydzień" zasugerował jakoby suknia miała zasłaniać zaokrąglający się brzuch Barbary Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży?! Co będzie z jej bohaterkami w serialach?Zobacz więcej

Aktorka skomentowała te doniesienia w rozmowie z Party.pl.

Proszę, dajcie mi spokój w temacie ciąży. Jak będę miała taką informacje i będę chciała się nią podzielić, to się podzielę. Jakiś „Dobry Tydzień” wnioskuje tak po sukience, która była luźna… Zresztą, przecież co chwilę jestem w mediach w ciąży…

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan nie ukrywają, że starają się o drugie dziecko. W wywiadzie dla Baby by Ann aktorka zdradziła, że starania trwają od dłuższego czasu.

Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć. Hania również marzy o rodzeństwie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zuzanna (gość)

    Super pozdrawiam panią ☺

    15.02.2020 22:26
  • Gosc (gość)

    Dajcie Pani Basi wreszcie spokoj.

    15.02.2020 18:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×