"W rytmie serca". Barbara Kurdej-Szatan w ciąży! Rafał Szatan potwierdził wszystko jednym zdjęciem!

Barbara Kurdej-Szatan już nie musi ukrywać ciąży i udawać, że nie spodziewa się dziecka. Jej mąż, Rafał Szatan rozwiał wszelkie wątpliwości jednym zdjęciem. Sprawdźcie!

Multimedia

O ciąży Barbary Kurdej-Szatan mówi się od jakiegoś czasu, jednak sama zainteresowana do tej pory milczy na ten temat, a wszelkie pytania o ciążę zbywa lub przemienia w żart. Jednak już chyba dłużej nie musi niczego ukrywać, ponieważ Rafał Szatan na swoim Instastory opublikował fotografię, które pokazuje Basię Kurdej-Szatan z ciążowym brzuszkiem!

Barbara Kurdej-Szatan ukrywa ciążę? Maciej Dowbor o mało nie wyjawił tajemnicy!Zobacz więcej

Zdjęcie pojawiło się przez przypadek? Przeoczenie ze strony Rafała? Szczerze wątpimy, ale za to nie wątpimy w ciążę gwiazdy serialu "W rytmie serca"!

Dla sympatycznej pary będzie to już drugie dziecko. Pierwszym dzieckiem pary jest córeczka Hania, która z pewnością już wyczekuje braciszka bądź siostrzyczki!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Hala (gość)

  Nie wytrzymam z nią.. Ile jej jeszcze????

  05.05.2020 09:33
 • Gość (gość)

  Po co jej dziecko? Przecież jest zagorzałą zwolenniczką aborcji! To niech teraz usunie i da przykład!

  04.05.2020 01:46
 • Magda (gość)

  Kogo to obchodzi? na pewno nie mnie. Celebryci myślą że ludzie są rządni wiedzy na ich temat. Nic bardziej mylnego. Później mówi się hejt, sami o niego się prosicie.

  29.04.2020 20:51
 • W temacie (gość)

  Naprawdę nic do niej nie mam jeśli chodzi o urodę też nic jej nie brakuje ale naprawdę nie mogłaby sobie usunąć tego czegoś ohydnego co ma na lewej stronie twarzy? przecież może to całkowicie bezboleśnie usunąć bo to naprawdę dużo psuje . P.s tylko nie rozśmieszajcie mnie tekstem. że to hejt bo zabiję was śmiechem

  29.04.2020 18:49
 • Nikola Falkowska (gość)

  Cześć jak masz na imię Do której klasy chodzisz bo ja to 4:00 a o której możemy się spotkać kotku

  28.04.2020 18:33
 • Fanka (gość)

  Tylko nie Czesław

  28.04.2020 16:47
 • Agnieszka (gość)

  Basiu! Gtatuluje w tej w ciąży. A jeśli to będzie dziewczynka to 👧daj jej na imię Agnieszka. A jeśli chłopiec 👦to daj mu na imię Czesław!

  28.04.2020 16:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×