"W rytmie serca" jednak nie będzie kontynuowane? Maria Dębska zabrała głos w sprawie

Do tej pory nie wiadomo, czy powstanie kolejny sezon "W rytmie serca". Teraz w sprawie zabrała głos Maria Dębska, serialowa Weronika. Dała nadzieję na nowe odcinki? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Co dalej z "W rytmie serca"?

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, iż nie powstanie kolejny sezon "W rytmie serca". Nie wznowiono zdjęć do nowych odcinków z powodu pandemii koronawirusa oraz ciąży Barbary Kurdej-Szatan, która gra w tej produkcji główną rolę.

Serial Polsatu nie wraca na antenę! Co z nowymi odcinkami?Zobacz więcej

Teraz w sprawie głos zabrała Maria Dębska, która w "W rytmie serca" gra policjantkę Weronikę. Zapytana o kontynuację serialu, odpowiedziała:

Nic mi o niej nie wiadomo", ale wciąż dostaję mnóstwo dowodów sympatii związanych z rolą Weroniki. To pełna sprzeczności bohaterka, dlatego uwielbiam ją grać. Z jednej strony twarda, rozdająca karty policjantka, z drugiej zaś szukająca bliskości krucha dziewczyna. Mam szczęście, bo scenarzyści z każdym nowym sezonem zaskakują mnie pomysłami na jej kolejne losy - powiedziała w rozmowie z "Tele Tygodniem".

Wygląda na to, że na razie nie pojęto jeszcze żadnej decyzji, a przypomnijmy, że ostatni sezon zakończył się dość dramatycznie - Maria (Barbara Kurdej-Szatan) dostała nagłego ataku kaszlu podczas chrzcin dziecka Roberta (Piotr Polk), zaczęła się dusić i po chwili upadła nieprzytomna na posadzkę! Z kolei Alicja (Magdalena Lamparska) chciała się zabić... Czy zobaczymy dalsze losy tych bohaterów? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Marcin Lewandowski i Klaudia Wojtas (gość)

  Dzisiaj ruszyły zdjęcia do nakręconych odcinków 6. serii „W rytmie serca” i całej 7. serii. Przypominam, że do obsady „W rytmie serca” dołączyli się: Paweł Burczyk, Konrad Eleryk, Ada Fijał, Andrzej Grabowski, Krzysztof Janczar, Joanna Kurowska, Monika Mazur-Chrapusta, Cezary Morawski, Agnieszka Pilaszewska, Maurycy Popiel, Małgorzata Rożniatowska, Karol Strasburger, Helena Sujecka, Leszek Teleszyński, Ewa Ziętek i debiutanci w aktorstwie: Magdalena Borkowska, Jan Królikowski, Zofia Kuryło, Kornelia Parzyszek, Aleksandra Plewako-Szczerbińska, Stanisław Rozenek i Aleksandra Żak.

  10.11.2020 09:44
 • Marcin Lewandowski i Klaudia Wojtas (gość)

  Przypominam, że 7. sezon „W rytmie serca” nie będzie ostatnim, więc trwają prace nad 8. serią serialu. W grudniu 2020 roku rozpoczynają się zdjęcia do brakujących odcinków 6. serii i całej 7. serii. W 7. serii będzie miał wątek związany z pandemią koronawirusa. I na koniec ważna informacja: od wiosny 2021 roku serial „W rytmie serca” zmieni dzień i porę emisji. Do tej pory był emitowany w niedzielne wieczory, początkowo o godz. 20:00, a ostatnio o godz. 22:05. Od 5 marca 2021 roku „W rytmie serca” będzie emitowany w piątkowe wieczory, o godz. 21:30, po serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”.

  16.10.2020 18:10
 • KlaudiaMM (gość)

  Czekam na kontynuację serialu w rytmie serca! 7 sezon może być ostatnim ale musi powstać!!

  08.09.2020 17:39
 • Baska (gość)

  Najgorsze co może być: zakończyć sezon z niewyjaśnionymi wątkami i przestać kręcić serial. To nie fair w stosunku do fanów.

  08.09.2020 17:35
 • Fanka (gość)

  WRACAJCIE KONIECZNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  31.08.2020 21:16
 • M. (gość)

  Całkowite zakończenie serialu w takim momencie byłoby średnim pomysłem... Praktycznie brakuje jeszcze tylko jednego sezonu, który może być nawet w następnym roku ale być.Wiadomo że ciąża Pani Barbary Kurdej-Szatan i ta pandemia to przeszkoda, ale jeśli tylko będą mogli powinni nagrać jeszcze ten ostatni sezon, bo już praktycznie i tak się wszystko prawie rozwiązało.

  20.08.2020 15:33
 • Graża (gość)

  Wracajcie z serialem i z dawną godziną emisji!

  20.07.2020 22:55
 • Ola (gość)

  Decyzja może być tylko jedna! Kontynuacja serialu na wiosnę 2021!

  20.07.2020 22:53
 • Alina (gość)

  Nie dopuszczam myśli że serialu nie będzie! Mam nadzieję że w rytmie serca wróci na wiosnę!!

  20.07.2020 22:51
 • Piszęcomyślę (gość)

  Czekamy na 7 sezon w rytmie serca!

  19.07.2020 22:51
 • Renata (gość)

  Fani błagają o kontynuację serialu w rytmie serca! Powstanie 7 sezonu należy się fanom za długoletnią wierność. Sezon 6 zakończył się tak emocjonująco że wielu ludzi nie wyobraża sobie że serial nie powstanie. Mam nadzieję że milczenie spowodowane jest tym, że decyzja jeszcze nie zapadła a fani nadal mogą się spodziewać kontynuacji, choć najwcześniej na wiosnę.

  19.07.2020 22:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×