"W rytmie serca". Maria Dębska i Marcin Bosak wzięli ślub! Na uroczystości pojawili się m.in. Barbara Kurdej-Szatan i Artur Żmijewski

Maria Dębska i Marcin Bosak wzięli ślub! Na uroczystości, która odbyła się w Warszawie pojawili się m.in. Barbara Kurdej-Szatan i Artur Żmijewski. Znamy szczegóły!

Multimedia

Maria Dębska i Marcin Bosak już po ślubie!

Maria Dębska ("W rytmie serca", "Wojenne dziewczyny") i Marcin Bosak ("M jak miłość", "Chyłka") są już małżeństwem. Para wzięła ślub 16 sierpnia 2020 roku o godz. 16:00 w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Wśród gości znaleźli się m.in. Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatanem i córką Hanią, Artur Żmijewski oraz Mirosław Zbrojewicz.

Serial jednak nie będzie kontynuowany? Maria Dębska zabrała głos w sprawieZobacz więcej

Szczęśliwi małżonkowie oficjalnie są parą od 2017 roku. Poznali się podczas prób do spektaklu teatru Studio "Ripley pod ziemią", a po raz pierwszy publicznie pokazali się razem na festiwalu filmowym w Gdyni. W dniu ślubu Maria Dębska założyła falbaniastą białą suknię z okrytymi ramionami projektu Macieja Zienia. Z kolei Marcin Bosak postawił na klasyczny, ciemnogranatowy garnitur.

Wcześniej Marcin Bosak był w związku z Moniką Pikułą, z którą ma dwóch synów - Władysława i Jana. Para rozstała się po 15 latach, a aktor związał się z młodszą o 12 lat Marią Dębską. Oboje są cenionymi aktorami, których można oglądać zarówno w filmach, jak i serialach. Bosak wziął także udział w przerwanej z powodu pandemii 11. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Nie zdecydował się jednak powrócić na parkiet.

Marcin Bosak wyjaśnia, dlaczego odszedł z "Tańca z gwiazdami"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Marcin Bosak o powrocie do "M jak miłość"

Komentarze

Skomentuj
  • Masakra (gość)

    Stary dziad z dwójką dzieci poleciał na młodsza, pewnie matka jego dzieci mu się znudziła 👎👎👎

    16.08.2020 20:54
  • Zorro (gość)

    Po co tej pani pan z przychówkiem? Wolnych nie było?

    16.08.2020 19:08
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×