"W rytmie serca". Maria Dębska pozuje nago na Instagramie! Chodzi o kobiecą solidarność?

Maria Dębska jest jedną z gwiazd serialu "W rytmie serca". Aktorka postanowiła przyłączyć się do akcji "#challengeaccepted" i opublikowała wymowne zdjęcia na Instagramie! Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

W ostatnim czasie instagram jest zalewany czarno-białymi zdjęciami kobiet, które są tagowane "#challengeaccepted". Właściwie nikt już nie pamięta od czego i kogo rozpoczęła się ta akcja, ale do polskich celebrytów dotarła dopiero w ostatnich dniach.

W największym skrócie - w tych fotografiach chodzi o kobiecą solidarność. Teraz do akcji włączyła się Maria Dębska, która opublikowała swoje nagie zdjęcie, które opatrzyła opisem:

Kobiety, lubmy się i siebie nawzajem. Ostatni weekend spędziłam z kilkoma wspaniałymi bliskimi mi kobietami i powiem Wam, że nie ma nic lepszego niż mocne, szczere, mądre, bliskie, pełne akceptacji kobiece relacje. Bez konkurencji i zazdrości. Podziwiam moje przyjaciółki, bo są piękne, silne i utalentowane. Bo potrafią mówić o swoich słabościach. Bo wspierają inne kobiety. A wy wierzycie w długą i prawdziwą kobiecą przyjaźń? 🤗. #challengeaccepted fot. @zuzaszamocka

Serial jednak nie będzie kontynuowany? Maria Dębska zabrała głos w sprawieZobacz więcej

Pod zdjęciem oczywiście nie zabrakło masy komentarzy od fanów. Możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Piękne zdjęcie, pozdrawiam serdecznie..

Najpiękniejsza 😍💖😍💖

Przyjaźń jest jak perła...💎 Gdy w przyjaźnie coś nie gra, warto zdobyć się na szczerą rozmowę...

Wierzylam🤍. Wierzyłam i ufałam, szczerze, w uzupełnienie, w oddanie, we wspólny śmiech i płacz, w te same zakręty, i rozmowy bez slow, w nocne telefony, i siłe. Przez 35 lat wierzylam🤍, codziennie. I odeszło... zwyczajnie, bez rozgłosu, prawie niezauważenie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gosc (gość)

  Ma Pani racje niech wszyscy Lgbt wyjadą, razem z Pania najlepiej będzie wreszcie spokój

  03.08.2020 16:17
 • Gosc (gość)

  A co wasza golizna ma w tym temacie do rżyczy? !

  03.08.2020 15:06
 • Gosc (gość)

  Skonczcie aktoreczki mierne z ta wylewnoscia i glupia solidarnościa bo dalej nie wiem o co wam chodzi frustratki zejdzie na ziemię i prowadzić normalne życie to te glupoty wam wywietrzeją z głowy

  03.08.2020 15:04
 • Magda (gość)

  Bardzo lubię tę aktorkę, nie wiedziałam do tej pory że ona prywatnie jest taka zagubiona. Właściwie o co jej chodzi? Kobiety jak i mężczyźni są wspaniali ale też mamy swoje słabości ale to nie powód żeby czuć się lepszym ze względu na płeć.

  02.08.2020 10:18
 • Miszaxxx (gość)

  Jak dla mnie to może sie nawet i na pal nadziać...haha...w ramach solidarności...haha

  02.08.2020 08:13
 • mden (gość)

  to nie glupota to brak szacunku dla samego siebie

  02.08.2020 08:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×