"W rytmie serca" odcinek 28. Rafał Zawierucha w 3. sezonie serialu Polsatu! Kogo zagra aktor, który dostał angaż u Quentina Tarantino? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 3. sezonie "W rytmie serca" pojawi się Rafał Zawierucha, o którym zrobiło się ostatnio głośno za sprawą roli u samego Quentina Tarantino. Kogo zagra Rafał Zawierucha w premierowym odcinku 3. sezonu "W rytmie serca"? Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 27. w niedzielę, 2.09.2018 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Już w nadchodzącą niedzielę pierwsze dwa odcinki 3. sezonu serialu "W rytmie serca"! W drugim zagra Rafał Zawierucha, o którym ostatnio zrobiło się głośno ze względu na angaż do roli Romana Polańskiego w filmie samego Quentina Tarantino. Słynny reżyser realizuje film "Once Upon a Time In Hollywood", w którym pojawia się postać Romana Polańskiego. Już od dawna spekulowano, że amerykański twórca będzie chciał obsadzić w tej roli polskiego aktora i w końcu zostało to potwierdzone, a Romana Polańskiego w hollywoodzkiej produkcji zagra właśnie Rafał Zawierucha.

Alex i Katrin nagrywają teledysk! Adam przyjeżdża na miejsce groźnego wypadku [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W serialu "W rytmie serca" Zawierucha wcieli się w Marka, brata Krzysztofa (Cezary Łukaszewicz) - właściciela restauracji, która spłonęła. Okaże się, że tej nocy kiedy miało miejsce to tragiczne wydarzenie Marek dozna dotkliwych poparzeń.

Czy ma coś wspólnego z tą sprawą?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×