"W rytmie serca" odcinek 29. Doktor Żmuda po raz kolejny porzucony przez ojca! Adam atakuje doktora Zycha! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 29. odcinek serialu "W rytmie serca". W 3. sezonie produkcji mamy jeszcze więcej zwrotów akcji oraz perypetii naszych bohaterów. Sprawdźcie, co w najbliższym odcinku czeka doktora Żmudę.

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 29. w niedzielę, 9.09.2018 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Edward (Artur Żmijewski) wyjechał jednak z Kazimierza – i nawet się z Adamem nie pożegnał. Jak wpłynie to na jego syna? Doktor Żmuda (Mateusz Damięcki) spróbuje ukryć emocje… ale Maria (Barbara Kurdej-Szatan) i tak wyczuje, jak bardzo ojciec go zranił.
- Widzę, że cierpisz…

Młody lekarz po jej słowach w końcu wybuchnie. - Nie cierpię! Jestem wściekły... Nie. Nie na Edka. Na siebie! Zawsze „dobry Adaś”, zawsze daje ludziom drugą szansę, zawsze naiwniak… Zawsze dostaje w d…!

Maria zacznie romansować z kolegą ze studiów? Co na to Adam? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Kilka godzin później Adam spotka doktora Zycha (Piotr Fronczewski) – i od razu szefa zaatakuje. Wiedząc, że już raz ukrył przed nim fakt, że jego ojciec żyje.
- Bawi was to? Znikanie, pojawianie się, kłamstwa, mieszanie ludziom w…
- Jestem tak samo rozczarowany! Ale nie będę pana workiem treningowym... Nie na mnie jest pan zły. Niech pan wróci, jak się uspokoi…
- Już kiedyś go kryłeś… Już raz dla niego kłamałeś. Teraz też kłamiesz!

W finale doktor Żmuda porozmawia z Agnieszką (Magdalena Kumorek)… I w końcu to właśnie jej szczerze opowie o swoich uczuciach.
- Ty, mama… od początku mi mówiłyście: „Nie ufaj gościowi!”... „Nie angażuj się, ludzie się nie zmieniają”. Jeszcze ciebie tu sprowadziłem… Taki kawał drogi… A ten… ten palant…

Czy Edward w końcu powróci... i poprosi syna o wybaczenie? I jak na zniknięcie dziadka zareaguje mały Grześ (Borys Wiciński)? Odpowiedź już w niedzielę!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×