"W rytmie serca" odcinek 29. Grześ buntuje się przeciwko Adamowi. Żmuda rozstanie się z Marią przez syna? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Adam w serialu "W rytmie serca" dopiero niedawno dowiedział się, że ma syna. Grześ zaczyna wchodzić w etap dorastania i ma różne nastroje. Czy jego bunt doprowadzi do rozstania Adama z Marią? Sprawdź, co wydarzy się w 29. odcinku serialu "W rytmie serca"!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 29. w niedzielę, 9.09.2018 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Nowy sezon to nowe emocje. Adam (Mateusz Damięcki) i Maria (Barbara Kurdej-Szatan) próbują żyć razem i stworzyć prawdziwą rodzinę. Do Kazimierza przyjechała też Agnieszka (Magdalena Kumorek), siostra Adama. Ksiądz Stanisław (Mariusz Bonaszewski) wyznał Zychowi (Piotr Fronczewski), że zna kolejną tajemnicę związaną z Edwardem (Artur Żmijewski).

Agnieszka nie jest siostrą Adama? Na jaw wyjdzie nowa tajemnica Edwarda? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W 29. odcinku "W rytmie serca" Adam nie umie pogodzić się z faktem, że ojciec znów go porzucił... Zniknięcie Edwarda wpływa też na małego Grzesia, który nagle zaczyna się buntować i kłócić z ojcem. Oznajmia mu, że jemu i Marii lepiej żyło się, gdy Adama z nimi nie było.

- Ja jako ojciec, nie za bardzo potrafię sprostać oczekiwaniom dorastającego dziecka. Nie do końca radzę sobie z tą sytuacją, która jest u nas w domu - wskazuje Mateusz Damięcki, czyli serialowy doktor Żmuda. Jak to się rozwinie? Czy bunt Grzesia doprowadzi do rozstania Marii i Adama?

Mateusz Damięcki zapowiada więcej akcji w nowych odcinkach! Co się wydarzy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×