"W rytmie serca" odcinek 29. Maria zacznie romansować z kolegą ze studiów? Co na to Adam? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

Przed nami 29. odcinek serialu "W rytmie serca". To już 3. sezon tej produkcji i emocji nie brakuje. Gdy już wszystkim się wydawało, że Maria i Adam będą w końcu szczęśliwi, to na horyzoncie pojawia się nowy mężczyzna, który może mocno namieszać w tym związku! Sprawdźcie, co wydarzy się w 3. odcinku 3. sezonu "W rytmie serca"!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 29. w niedzielę, 9.09.2018 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Szpital w Jabłonowie zyska kolejnego stażystę! Będzie nim Beniamin (Kamil Kula) A Maria (Barbara Kurdej-Szatan), widząc kolegę ze studiów, będzie w szoku.
- Niespodzianka! Kozłowski powita dziewczynę szerokim uśmiechem… I dopiero po chwili zorientuje się, że Biernacka nagle zbladła – i wcale się nie cieszy. - Co masz taką minę? Jakbyś zobaczyła ducha…
- Zaskoczyłeś mnie... Co ty tu robisz?
- Dostałem tutaj staż. Dzisiaj mój pierwszy dzień!
- Ale jak… tutaj? Po co? W sensie…

Dorian wychodzi z więzienia! Zrobi krzywdę Adamowi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kilka minut później nowego kolegę pozna doktor Żmuda (Mateusz Damięcki). I gdy skojarzy fakty, od razu pośle ukochanej chłodne spojrzenie:
- Zaraz… Beniamin? Ten Beniamin, który ci wysyłał romantyczne sms-y? Akurat on… Tutaj… Co za fantastyczny zbieg okoliczności!

Co odpowie Maria? I czy obecność Beniamina naprawdę wpłynie na jej związek z Adamem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×