"W rytmie serca" odcinek 31. Brat Weroniki ucieka z więzienia! Nowacka będzie miała dylemat moralny [STRESZCZENIE ODCINKA+WIDEO]

Weronika ma brata! Piotr jest byłym policjantem, który teraz... siedzi w więzieniu! Nowacka będzie miała przez niego poważny dylemat moralny. Sprawdź, co wydarzy się w 31. odcinku serialu "W rytmie serca"!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 31. w niedzielę, 23.09.2018 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Weronika (Maria Dębska) wybudziła się ze śpiączki i dowiedziała się, że straciła dziecko. Jest jej bardzo ciężko, ale wie, że może liczyć na Siedleckiego (Antoni Pawlicki). - To będzie dla niej zupełnie inny sezon, bo będzie rehabilitować się po tym ciężkim wypadku - wskazuje Maria Dębska. Wkrótce jednak poznamy nowe szczegóły z życia Nowackiej.

Weronika odejdzie z policji po stracie dziecka? Czym będzie się zajmować? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 31. odcinku "W rytmie serca" okazuje się, że brat Weroniki, który do niedawna również był policjantem - Piotr (Filip Bobek), siedzi w więzieniu. Nowacki jest gnębiony przez współwięźniów i trafia w końcu do szpitala. Później, mimo odniesionych ran, obezwładnia strażnika i ucieka!

Uda się prosto do siostry, a Weronika będzie musiała stawić czoła tej sytuacji. Ze względu na to, że jest policjantką, pojawi się dylemat moralny - czy ukrywać brata, czy wydać go policji. Na dodatek, Nowacka będzie zmuszona zwrócić się o pomoc do Marii (Barbara Kurdej-Szatan). To ona opatrzy rany Piotra. Co z tego wyniknie? Czy Weronika i Maria będą współpracować? Co zamierza Piotr? Zobacz, co na ten temat powiedziała nam Maria Dębska!

Mateusz Damięcki zapowiada więcej akcji w nowych odcinkach! Co się wydarzy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×