"W rytmie serca" odcinek 31. Sandra - seksowna pacjentka sprowadzi na Adama kłopoty! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W serialu "W rytmie serca" pojawia się nowa postać. Sandra to pacjentka Adama, która za cel postawi sobie... zdobycie doktora Żmudy! Jak to się potoczy? Sprawdź, co wydarzy się w 31. odcinku "W rytmie serca"!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 31. w niedzielę, 23.09.2018 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Wkrótce Adama (Mateusz Damięcki) odwiedzi nowa pacjentka Sandra (Ilona Janyst). Seksowna i prowokująca dziewczyna zrobi wszystko, by lekarza oczarować - a doktor Żmuda wpadnie przez to w poważne kłopoty. Wkrótce pożałuje, że Sandra zjawiła się w ogóle w szpitalu oraz w jego życiu...

Joanna Kuberska i Ilona Janyst gościnnie w serialu Polsatu! W kogo się wcielą? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 31. odcinku "W rytmie serca" Adam wpadnie w tarapaty przez Sandrę. Pacjentka będzie próbować go uwieść i podstępem zwabi lekarza do swojego pokoju w hotelu.

"Ledwo ogarnęłam (ja, Ilona) falę miłości, która spłynęła na Anetę (nie Ilonę) po niedawnych poczynaniach w emce, a tu znów, wskutek zbliżonych czasów emisji, przyszło mi (Ilonie) podtrzymywać wizerunek schwarzcharakteru🧐Oficjalnie przedstawiam Sandrę. Troszkę będzie hardkor. - napisała w mediach społecznościowych wcielająca się w Sandrę Ilona Janyst. Jak to się skończy? Jak wielkie problemy będzie miał Żmuda? Przekonamy się już wkrótce!

Brat Weroniki ucieka z więzienia! Nowacka będzie miała dylemat moralny [STRESZCZENIE ODCINKA+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×