"W rytmie serca" odcinek 34. Kłamca i uwodziciel! Co knuje Beniamin? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 34. odcinek serialu "W rytmie serca". Beniamin coraz bardziej zaczyna knuć i wprowadzać nieporządek w życie bohaterów... Co tym razem zrobi? Sprawdźcie, co wydarzy się w 34. odcinku "W rytmie serca".

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 34. w niedzielę, 14.10.2018 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Beniamin (Kamil Kula) od dawna adoruje Marię (Barbara Kurdej-Szatan)… ale wie, że ma rywala: Adama (Mateusz Damięcki). Jak daleko posunie się, by zdobyć ukochaną?

W kolejnym tygodniu młody lekarz usłyszy o „aferze” z gwałtem… i wykorzysta okazję, by rywala pogrążyć. Kozłowski sam zgłosi się do prokuratury i doniesie, że doktor Żmuda już od dawna łamie prawo. - Widziałem, jak molestuje inne kobiety… w szpitalu.

Żmuda trafia do więzienia! Beniamin zezna, że molestował inne kobiety! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po jego zeznaniach Siedlecki będzie mógł zrobić tylko jedno: zamknąć Adama w więzieniu. A Beniamin spokojnie poczeka na moment, gdy Maria będzie o krok od załamania… i zabierze „przyjaciółkę” na wycieczkę za miasto – gotów podbić jej serce. Biernacka, nieświadoma zagrożenia, zwierzy się chłopakowi ze swoich problemów:
- Staram się być silna… głównie dla Grzesia, ale… to wszystko mnie przerasta!
- Każdego by przerosło. I tak świetnie sobie radzisz...
- Wiesz, że jesteś jedyną osobą, której mogę to otwarcie powiedzieć? Że już nie wyrabiam? Przed wszystkimi innymi… wstydzę się. Przecież Adam ma o tyle gorzej…

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×