"W rytmie serca" odcinek 36. Adam wychodzi z aresztu i spotyka się z Siedleckim. Zostanie oczyszczony z zarzutów? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

W 36. odcinku "W rytmie serca" Adam wychodzi z aresztu. Jak najszybciej udaje się do prokuratora Siedleckiego, aby opowiedzieć o swoich podejrzeniach wobec Gałczyńskiego. Próbuje też skontaktować się z kobietą, która oskarżyła go o gwałt. Czy mu się uda? Co jeszcze odkryje?

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 36. w niedzielę, 28.10.2018 o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Adam (Mateusz Damięcki) po wyjściu z aresztu udaje się do prokuratora Siedleckiego (Antoni Pawlicki). Opowiada mu o spotkaniu z Gałczyńskim (Andrzej Zieliński) i o swoich podejrzeniach, że to on stoi za intrygą, przez którą został oskarżony i zatrzymany. Siedlecki znany jest ze specyficznego sposobu bycia i ogromnej pewności siebie. Czy prokurator uwierzy Żmudzie i dokładniej zbada sprawę?

Adam zaatakowany w więzieniu! Szef mafii chce go zabić? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 36. odcinku "W rytmie serca" lekarz stara się także skontaktować z Sandrą (Ilona Janyst) - kobietą, która oskarżyła go o gwałt. W taki sposób chciała zemścić się za odrzucenie zalotów podczas badania. Czy Adam spotka się z Sandrą i przekona ją, aby powiedziała prawdę? Czy uda mu się oczyszcić z zarzutów i odzyskać dobre imię?

Oprócz kłopotów z fałszywymi oskarżeniami, Adam dowie się, jak skontaktować się z dawno niewidzianym ojcem (Artur Żmijewski). Co zrobi z tą informacją? Oglądaj najnowsze odcinki "W rytmie serca" w każdą niedziele w Polsacie!

Mateusz Damięcki zapowiada więcej akcji w nowych odcinkach! Co się wydarzy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×