"W rytmie serca" odcinek 37. Adam atakuje Beniamina! To nie koniec jego kłopotów? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Adam, po niełatwym powrocie z aresztu, dowiaduje się, że jego synek ma nowego, tajemniczego przyjaciela w sieci. Gdy Żmuda to odkryje, będzie zdruzgotany. Co zrobi? Sprawdź, co wydarzy się w 37. odcinku "W rytmie serca"!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 37. w niedzielę, 4.11.2018 o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Poza przeżyciami związanymi z niesłusznymi oskarżeniami o gwałt i pobytem w areszcie, Adam (Mateusz Damięcki) ma kolejne troski. Dowiaduje się, że Grześ (Borys Wiciński) ma tajemniczego, internetowego przyjaciela, z którym między innymi gra w gry. Okaże się, że jest nim... Beniamin (Kamil Kula)!

Adam wychodzi z aresztu i spotyka się z Siedleckim. Zostanie oczyszczony z zarzutów? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

To nie pierwszy raz, kiedy Kozłowski usiłuje pogrążyć Adama. Wcześniej zeznawał przeciwko niemu twierdząc, że przystojny lekarz molestował swoje pacjentki. Chce tym samym stanąć między Adamem a Marią (Barbara Kurdej-Szatan). Teraz Żmuda nie pozostaje bierny i natychmiast reaguje. Rozkazuje Beniaminowi, aby zostawił jego syna w spokoju, po czym rzuca się na niego z pięściami! -Grzesiek sam to zaproponował! - próbuje bronić się Kozłowski. Na koniec stara się jeszcze urazić rodzicielskie uczucia swojego rywala słowami: -Może jakbyś sam spędzał z nim więcej czasu, nie szukałby uwagi innych ludzi?

W 37. odcinku "W rytmie serca" rozwścieczony Żmuda wykrzyczy przeciwnikowi w twarz: -Zostaw moją rodzinę w spokoju! Emocje sięgną zenitu, gdyż Kozłowski zdecyduje się na odejście z pracy, nie tylko ze względu na zatarg z Adamem, ale także dlatego, że w tym samym szpitalu pracuje Maria... Czy to początek końca problemów Adama? Czy Beniamin rzeczywiście usunie się w cień? Dowiedz się oglądając najnowsze odcinki "W rytmie serca" w niedzielne wieczory w Polsacie!

Kłamca i uwodziciel! Co knuje Beniamin? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×