"W rytmie serca" odcinek 39. Finał sezonu! Maria ofiarą podstępu Beniamina! Skrzywdzi ją? [CO SIĘ WYDARZY+DUŻO ZDJĘĆ]

W ostatnim odcinku 3. sezonu "W rytmie serca" trwa będzie proces Gałczyńskiego. Jakie zarzuty postawi mu Siedlecki? Tymczasem, Beniamin targany silnymi uczuciami, podstępem zwabi Marię do domku za miastem. Co planuje? Czy Marii coś grozi?

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 39. w niedzielę,18.11.2018 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Wreszcie rusza proces Gałczyńskiego (Andrzej Zieliński). Czy uda się wykazać jego powiązanie z przestępczą siecią i intrygą, przez którą Adam (Mateusz Damięcki) wylądował w więzieniu? W finale 3. sezonu "W rytmie serca" Siedlecki (Antoni Pawlicki) nie zawiedzie i jak zwykle okaże się wnikliwością i nieustępliwością powołując kolejnych świadków w sprawie. Będzie zeznawał także Żmuda. Czy sąd uwierzy w jego wersję wydarzeń i oskarżenia wobec bandyty?

Kłamca i uwodziciel! Co knuje Beniamin? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Niespodziewanie, w drodze na rozprawę Edward (Artur Żmijewski) zostanie napadnięty przez członków mafii i dotkliwie pobity. Czy zdąży na rozprawę, aby złożyć obciążające przestępców zeznania i unieszkodliwić Gałczyńskiego?

W tym samym czasie Beniamin (Kamil Kula) snuje swój niecny plan wobec Marii (Barbara Kurdej-Szatan). Choć od dawna knuje i usiłuje uwieść kobietę, konfrontacja z Adamem nieco ostudziła jego zapędy. Do czasu. Teraz planuje kolejny podstęp. Okłamie Biernacką, że jego brat potrzebuje natychmiastowej pomocy, wykorzystując jej dobre serce i medyczne umiejętności. Kobieta da się namówić i wsiądzie z Beniaminem do samochodu. Udający przyjaciela zatroskanego losem brata wywozi Marię do domku pod Kazimierzem... Co planuje Beniamin? Czy owładnięty szalonym uczuciem skrzywdzi Biernacką? Bądź na bieżąco i w niedziele o 20.05 w Polsacie oglądaj "W rytmie serca"! Po więcej szczegółów sięgaj po program tv.

Agnieszka postanawia wrócić do Kanady. Robert ją zatrzyma? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×