"W rytmie serca" odcinek 39. Rusza proces Gałczyńskiego. Pobity Edward zjawia się w sądzie! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W finale 3. sezonu "W rytmie serca" będziemy świadkami rozprawy sądowej Gałczyńskiego. Czy bandyta zostanie skazany, a sprawiedliwości stanie się za dość? Sprawdź, co wydarzy się w 39. odcinku serialu Polsatu!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 39. w niedzielę,18.11.2018 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Cały 3. sezon serialu to wielkie emocje i wyjątkowo dużo akcji! Adam (Mateusz Damięcki) trafił do więzienia i zadarł z groźnym przestępcą, Gałczyńskim (Andrzej Zieliński). Okazało się jednak, że mężczyzna ma związek z Sandrą (Ilona Janyst), która rzuciła oskarżenia na Żmudę. Do akcji wkroczył prokurator Siedlecki (Antoni Pawlicki).

Maria ofiarą podstępu Beniamina! Skrzywdzi ją? [CO SIĘ WYDARZY+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

W 39. odcinku "W rytmie serca" rusza wreszcie proces Gałczyńskiego. Wszyscy są zdeterminowani, aby wykazać związek bandyty z siecią przestępców i intrygą, w wyniku której Adam został oskarżony o molestowanie i wylądował w więzieniu. Także Siedlecki po raz kolejny wykaże się wnikliwością i nieustępliwością powołując kolejnych świadków w sprawie. Będzie zeznawał także Żmuda. Czy sąd uwierzy w jego wersję wydarzeń i oskarżenia wobec bandyty?

Na liście świadków będzie też Edward (Artur Żmijewski), jednak niespodziewanie, w drodze na rozprawę Wilczyński zostanie napadnięty przez członków mafii i dotkliwie pobity. Czy zdąży na rozprawę, aby złożyć obciążające przestępców zeznania i unieszkodliwić Gałczyńskiego? Przekonamy się w finale 3. sezonu "W rytmie serca"!

Mateusz Damięcki zapowiada więcej akcji w nowych odcinkach! Co się wydarzy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×