"W rytmie serca" odcinek 46. Maria wykorzysta doktora Zycha, żeby zdobyć narkotyki! Adam pomaga Helenie [STRESZCZENIE ODCINKA]

Maria nie jest w dobrym stanie. W 46. odcinku "W rytmie serca" będzie chciała wykorzystać doktora Zycha, aby zdobyć kolejną dawkę narkotyków! Sprawdź, co wydarzy się w 46. odcinku "W rytmie serca"!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 46. w niedzielę, 7.04.2019 o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Maria (Barbara Kurdej – Szatan) dostała narkotyki od Heleny (Aleksandra Domańska). Zażyła je po tym, jak zdecydowała się na rozmowę z Beniaminem (Kamil Kula). Poprosiła go, aby zeznał, że to nie Adam (Mateusz Damięcki) go pobił.

Weronika aresztuje Adama! Maria postanawia porozmawiać z Beniaminem! Zobacz więcej

W 46. odcinku "W rytmie serca" doktor Kowalczyk zgłasza dyrektorowi, że ktoś z personelu szpitala kradnie leki. A Maria, zdesperowana, postanawia wykorzystać doktora Zycha (Piotr Fronczewski) i w przychodni zabiera z gabinetu szefa recepty na narkotyki. Tymczasem doktor Żmuda organizuje w lokalnej galerii wystawę prac swojego ojca i próbuje pomóc Helenie - gdy dziewczynę odwiedza w Kazimierzu jej niepełnosprawna siostra Kalina.

Prokurator Siedlecki (Antoni Pawlicki) wstępuje za to jubilera, szukając eleganckiego podarunku dla ukochanej… i jest świadkiem zuchwałej kradzieży. A główną podejrzaną okazuje się zbuntowana nastolatka: Matylda.

Siedlecki zdradza Weronikę z... własną żoną! Policjantka dowie się prawdy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×