"W rytmie serca" odcinek 46. Siedlecki świadkiem przestępstwa! Helena ujawnia pewną tajemnicę. Barbara Garstka gościnnie w serialu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 46. odcinek serialu "W rytmie serca". Tym razem Siedlecki jest świadkiem przestępstwa, natomiast Helena ujawnia pewną tajemnicę... Sprawdźcie, co wydarzy się w 46. odcinku "W rytmie serca".

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 46. w niedzielę, 7.04.2019 o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Prokurator Siedlecki (Antoni Pawlicki) jest w poszukiwaniu eleganckiego podarunku dla ukochanej odwiedzi jubilera… Tam natomiast będzie świadkiem zuchwałej kradzieży! Gdy do sklepu zajrzy zbuntowana nastolatka Matylda (Agnieszka Doczyńska) nagle „zniknie” pierścionek z brylantem.

Maria wykorzysta doktora Zycha, żeby zdobyć narkotyki! Adam pomaga HelenieZobacz więcej

Kilka godzin później okaże się, że Matylda to szkolna „sympatia” Grzesia (Borys Wiciński). Czy syn Adama (Mateusz Damięcki) zdoła jej pomóc zanim dziewczyna trafi do poprawczaka?

Tymczasem doktor Żmuda zorganizuje w lokalnej galerii wystawę prac swojego ojca i znów spróbuje pomóc Helenie (Aleksandra Domańska), gdy w Kazimierzu odwiedzi ją niepełnosprawna siostra Kalina (Barbara Garstka).

Weronika aresztuje Adama! Maria postanawia porozmawiać z Beniaminem! Zobacz więcej

Dziewczyna wyzna w końcu lekarzowi, że to właśnie ona spowodowała wypadek, przez który Kalina siedzi na wózku inwalidzkim.
- Jechałam zbyt szybko, wpadłam w poślizg… To była moja wina. Odruchowo chroniłam siebie… a jej stroną wjechałam w drzewo.
- Nie możesz się obwiniać, że miałaś więcej szczęścia…
- Robię to każdego dnia od tego wypadku…

Co jeszcze ukrywa Helena? Jaki będzie mieć wpływ na życie Marysi (Barbara Kurdej – Szatan)?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×