"W rytmie serca" odcinek 47. Siedlecki spędzi noc ze swoją żoną! Weronika pozna prawdę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 47. odcinku "W rytmie serca" nieoczekiwanie do Kazimierza przyjedzie Julia, czyli żona Siedleckiego. Prokurator błyskawicznie jej ulegnie i spędzi z nią namiętną noc! Czy Weronika pozna prawdę? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 47. w niedzielę, 14.04.2019 o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu okazało się, że Siedlecki (Antoni Pawlicki) wcale nie jest rozwiedziony! Co więcej, spotyka się ze swoją żoną Julią (Michalina Sosna) i mają dobre stosunki. Brat Weroniki (Maria Dębska), Piotr (Filip Bobek) poznał prawdę, ale nie miał serca jej o tym powiedzieć. Zaś wkrótce Andrzej wplącze się w romans ze swoją żoną!

Siedlecki zdradza Weronikę z... własną żoną! Policjantka dowie się prawdy?Zobacz więcej

W 47. odcinku "W rytmie serca" Julia niespodziewanie zjawi się w Kazimierzu i wyzna mężowi, że chce dać im małżeństwu jeszcze jedną szansę! W dodatku weźmie na siebie winę za ich problemy małżeńskie.

- Andrzej, to co się stało między nami, było głównie moją winą... Wszystko było dla mnie ważniejsze: butik, klienci, bankiety... Nie było miejsca dla ciebie. Ja nie chcę powtórzyć tego błędu...

W odpowiedzi na jej słowa, Siedlecki spędzi z nią namiętną noc! Następnego dnia wymknie się z wynajmowanego hotelu i zostawi żonie tylko krótki liścik. Oczywiście nie powie Weronice o zdradzie, ale później Julia sama zjawi się na komisariacie i stanie twarzą w twarz z policjantką... Czy powie jej prawdę?

Maria całuje się z Piotrem, a Adam... z Heleną! To koniec ich związku?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×