"W rytmie serca" odcinek 47. Żona Siedleckiego spotka się z Weroniką! Adam pójdzie do łóżka z Heleną? [CO SIĘ WYDARZY]

Przed nami 47. odcinek serialu "W rytmie serca". Adam będzie chciał pocieszyć Helenę po tym, jak poznał ostatnio jej dramatyczną historię. Później... oboje zaczną się namiętnie całować! Pójdą razem do łóżka? Sprawdźcie, co wydarzy się w 47. odcinku "W rytmie serca".

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 47. w niedzielę, 14.04.2019 o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 47. odcinku "W rytmie serca" nie zabraknie emocji! Wszystko wskazuje na to, że Adam (Mateusz Damięcki) i Helena (Aleksandra Domańska) znacząco pogłębią swoją znajomość...
- Widziałem dzisiaj, jak troszczysz się o Kalinę, jak o nią dbasz... Myślę, że bardzo trudno nieść taki ciężar, a ty robisz to z niesamowitą czułością. Jesteś dobrym człowiekiem…
- W ogóle mnie nie znasz…
- Nie muszę.

Siedlecki spędzi noc ze swoją żoną! Weronika pozna prawdę?Zobacz więcej

Żegnając się doktor Żmuda... zacznie dziewczynę namiętnie całować! Czy oboje posuną się dalej? Problemy czekają też Siedleckiego (Antoni Pawlicki). Do Kazimierza przyjedzie nagle jego żona Julia (Michalina Sosna). Gotowa zrobić wszystko, by się z ukochanym pogodzić.- Andrzej, to co się stało między nami, było głównie moją winą... Wszystko było dla mnie ważniejsze: butik, klienci, bankiety… Nie było miejsca dla ciebie. Ja nie chcę powtórzyć tego błędu… Chcę wykorzystać szansę, którą sobie daliśmy. A ty?

Prokurator spędzi w końcu z żoną namiętną noc w lokalnym hotelu… cały czas ukrywając ich związek przed Weroniką (Maria Dębska). Za to kilka godzin później… Julia zjawi się na posterunku i stanie ze swoją rywalką twarzą w twarz! Jak potoczy się ich spotkanie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×