"W rytmie serca" odcinek 49. Maria zostanie zwolniona ze szpitala za kradzież leków? Co z nią będzie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 49. odcinku "W rytmie serca" dyrektor szpitala w końcu zorientuje się, że to Maria wykradła leki ze szpitala! Nie będzie miał wyjścia i będzie musiał ją zwolnić! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 49. w niedzielę, 28.04.2019 o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Wygląda na to, że Maria (Barbara Kurdej-Szatan) w tym sezonie nie ucieknie od problemów! Po tym jak przyznała się Adamowi do uzależnienia i chwili słabości z Piotrem (Filip Bobek), ich związek będzie przeżywał prawdziwy kryzys. W 49. odcinku "W rytmie serca" właściwie przestaną ze sobą rozmawiać!

Choć Żmuda będzie próbował wyjść z tej sytuacji, to okaże się, że Biernacka nie będzie jeszcze gotowa na szczerą rozmowę. Okaże się też, że kryzys w związku nie będzie jej jedynym problemem. Dyrektor szpitala w Jabłonowie (Wojciech Dąbrowski) dowie się, kto wykradł leki z placówki. Wezwie Marię do siebie i w obecności Roberta (Piotr Polk) przeprowadzi małe przesłuchanie.

Fatalny błąd Siedleckiego! Weronika dowie się, że ma inną!Zobacz więcej

Przyparta do muru Biernacka przyzna się do wszystkiego. Jednocześnie zapewni swojego zwierzchnika, że już nie ma problemu i nie bierze. To jednak nie uspokoi dyrektora, który postanowi ją zwolnić! - Ja nie mogę tego tolerować. Musimy się rozstać - powie wprost.

Czy utrata pracy do reszty załamie Marię? Znowu sięgnie po narkotyki?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×