"W rytmie serca" odcinek 50. Ewa jest kryminalistką?! Szarek odwoła ślub? [CO SIĘ WYDARZY]

W 50. odcinku "W rytmie serca" do Kazimierza przyjedzie matka Szarka. Kobieta postanowi zrobić wszystko, by pogrążyć przyszłą synową i dowie się, że Ewa była notowana! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 50. w niedzielę, 5.05.2019 o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Związek Ewy (Elżbieta Romanowska) i Szarka (Dariusz Toczek) był na początku bardzo burzliwy. Zakochani długo się docierali, ale w końcu policjant oświadczył się kobiecie. Choć teraz są bardzo szczęśliwi, to wizyta matki Szarka. Lilki (w tej roli Elżbieta Jarosik), może wszystko popsuć.

Ksiądz Stanisław zabity przez dilera?! Weronika zrywa z Siedleckim! Zobacz więcej

W 50. odcinku "W rytmie serca" Szarek zaprosi swoją matkę do Kazimierza, w tajemnicy przed Ewą. Uzna, że panie muszą się poznać, ale Lilka postanowi zrobić wszystko, by nie dopuścić do małżeństwa syna. Zacznie drążyć i w końcu odkryje, że Ewa była notowana! Od razu pokaże Szarkowi efekty swojego śledztwa.

Ewa Grabińska, zatrzymana na molo w Sopocie po tym, jak po pijaku próbowała skoczyć do morza. Zatrzymana była ubrana jedynie w bieliznę, do tego stawiała czyny opór, wykonując obsceniczne gesty w stosunku do jednego z policjantów - przeczyta synowi Lilka.

Szarek będzie w szoku, że ukochana ukrywała przed nim takie fakty ze swojego życia! Jego matka przekona go, że musi odwołać ślub! - Dla policjanta żona z kartoteką to mogiła! A to, że zgłosiła swojego chłopaka na policję, bo niby chciał ją okraść? Może wszystkich naciąga na pieniądze?

Czy Szarek posłucha matki i odwoła ślub?

Seks Marii i Piotra w finale sezonu! Biernacka nie chce już być z Adamem! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×