"W rytmie serca" odcinek 50. Ksiądz Stanisław zabity przez dilera?! Weronika zrywa z Siedleckim! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Niebezpieczne chwile w serialu "W rytmie serca"! W 50. odcinku zagrożony będzie nie tylko ksiądz Stanisław, ale też Helena i Alek. Czy wyjdą cało ze spotkania z uzbrojonym dilerem? Sprawdź, co się wydarzy w 50. odcinku "W rytmie serca"!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 50. w niedzielę, 5.05.2019 o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Helena (Aleksandra Domańska) nie jest kobietą, która stroni od kłopotów. Teraz wciągnęła w nie także innych! Z kolei Andrzej (Antoni Pawlicki) wrócił do żony, Julii (Michalina Sosna) i teraz prowadzi podwójne życie. Weronika (Maria Dębska) zaczęła jednak podejrzewać, że Siedlecki ją oszukuje.

Fatalny błąd Siedleckiego! Weronika dowie się, że ma inną!Zobacz więcej

W 50. odcinku "W rytmie serca" diler (Bartosz Porczyk), który zaatakował księdza Stanisława (Mariusz Bonaszewski), wyciąga broń - gotów zabić także Helenę oraz Alka (Piotr Nerlewski). A później zmusza młodych, by pomogli mu pozbyć się ciała… Z kolei Weronika wraca po spotkaniu z Julią do Kazimierza i postanawia zerwać w końcu z Siedleckim.

Księdzu udaje się uciec, ale biegnąc przez las pada z wycieńczenia. Znajdują go przypadkiem przejeżdżający ludzie i dzwonią po służby. Karetka zabiera księdza Stanisława, a na miejscu pojawiają się Weronika i Szarek (Dariusz Toczek). Czy dowiedzą się, co się stało?

Seks Marii i Piotra w finale sezonu! Biernacka nie chce już być z Adamem! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×