"W rytmie serca" odcinek 51. Adam stanie w obronie Heleny! Diler ich zastrzeli?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 51. odcinku "W rytmie serca" Helena wyzna Adamowi, że produkuje narkotyki. Mimo to Żmuda postanowi jej pomóc i stanie w jej obronie, ale diler Maksym nagle wyciągnie broń! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 52. w niedzielę, 19.05.2019 o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Adam (Mateusz Damięcki) zaprzyjaźnił się z Heleną (Aleksandra Domańska), nie wiedząc, że kobieta produkuje narkotyki. W końcu dowiedział się, że dziewczyna ma kłopoty i w 51. odcinku "W rytmie serca" Helena wyzna mu prawdę o swojej pracy "w klasztorze".

Agnieszka jest w ciąży! To dziecko Roberta?Zobacz więcej

Żmuda będzie w szoku, ale postanowi jej pomóc. Przez to dojdzie do jego kolejnej kłótni z Marią (Barbara Kurdej-Szatan), która zarzuci mu, że jest nieodpowiedzialny, jeśli chce zaagnażować się w sprawy dilerki. Trochę się przy tym zdradzi, bo Adam natychmiast będzie chciał wiedzieć, skąd Biernacka wie, czym zajmuje się Helena. Ona szybko zmieni temat i oskarży partnera o to, że na pewno coś łączy go z tą kobietą.

Kilka godzin później Helena spotka się z Maksymem (Bartosz Porczyk), który zniecierpliwiony jej nieposłuszeństwem, wyciągnie broń! Kiedy na miejscu zjawi się też Adam, sprawy jeszcze się pogorszą, bo diler złapie Helenę za szyję, a pistolet wymierzy w pierś Żmudy! Jak to się skończy?

Seks Marii i Piotra w finale sezonu! Biernacka nie chce już być z Adamem! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×