"W rytmie serca" odcinek 51. Agnieszka jest w ciąży! To dziecko Roberta? [CO SIĘ WYDARZY]

W 51. odcinku "W rytmie serca" Agnieszka przyjedzie do Polski, by odwiedzić księdza Stanisława w szpitalu. Okaże się, że siostra Adama jest w ciąży! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 52. w niedzielę, 19.05.2019 o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Po tym jak ksiądz Stanisław (Mariusz Bonaszewski) został zaatakowany przez dilera Maksyma (Bartosz Porczyk), trafił do szpitala i walczył o życie. Adam (Mateusz Damięcki) dowiedział się, że duchowny jest ojcem jego siostry i natychmiast ją zawiadomił.

Ewa jest kryminalistką?! Szarek odwoła ślub?Zobacz więcej

W 51. odcinku "W rytmie serca" Agnieszka (Magdalena Kumorek) przyjedzie do Polski razem z mężem Tomem (Dominic Chambers). Pojawią się w szpitalu i od razu spotkają Roberta (Piotr Polk). Kowalczyk nie będzie zachwycony widokiem rywala, a Tom błyskawicznie zorientuje się, że jego żonę łączyło coś więcej z lekarzem. Później Agnieszka poprosi Roberta, by wykonał jej USG. W czasie badania Kowalczyk odkryje, że kobieta jest w ciąży! Od razu pomyśli, że to on jest ojcem. - Czy to moje dziecko? Płód ma 10 tygodni. Byłaś jeszcze w Polsce...

Agnieszka ostro zareaguje na jego słowa. Powie, że to nie ma znaczenia, bo pogodziła się z mężem i to z nim chce być! Czy Robert jest ojcem jej dziecka? Będzie o nią walczył?

Seks Marii i Piotra w finale sezonu! Biernacka nie chce już być z Adamem! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×