"W rytmie serca" odcinek 52. FINAŁ! Weronika kontra Julia! Jak zakończy się ostateczne starcie rywalek? [CO SIĘ WYDARZY]

W 52. odcinku "W rytmie serca" Weronika po raz kolejny spotka Julię. Po co żona Siedleckiego odwiedzi policjantkę? Sprawdź, co wydarzy się w finale sezonu "W rytmie serca"!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 52. w niedzielę, 19.05.2019 o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Wera (Maria Dębska) zorientowała się, że Andrzej (Antoni Pawlicki) prowadzi podwójne życie i wciąż nie rozwiódł się z Julią (Michalina Sosna). Postanowiła natychmiast rozstać się z niewiernym ukochanym, a ich kontakty ograniczyła wyłącznie do spraw zawodowych.

Seks Marii i Piotra w finale sezonu! Biernacka nie chce już być z Adamem! Zobacz więcej

W finałowym odcinku "W rytmie serca" żona Siedleckiego odwiedzi Weronikę na posterunku. Będzie starała się usprawiedliwić Andrzeja i weźmie na siebie całą odpowiedzialność za zaistniałą sytuację. Wyzna rywalce, że do rozwodu nie doszło z jej winy.

- Wie pani, że mój ojciec jest prokuratorem krajowym? I że Andrzej został zawieszony nie tylko za łamanie procedur w sprawie z dilerem...
- Został zawieszony?
- Właśnie... Dla mnie nigdy nie poświęciłby swojej pracy.

Weronika będzie wyraźnie poruszona słowami Julii. Czy wybaczy Andrzejowi zdradę i da mu jeszcze jedną szansę? A może jest już za późno na uratowanie ich związku?

Bójka Roberta i Toma! Kto jest ojcem dziecka Agnieszki?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×