"W rytmie serca" odcinek 52. Seks Marii i Piotra w finale sezonu! Biernacka nie chce już być z Adamem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Wielkimi krokami zbliża się finał serialu "W rytmie serca"! W 52. odcinku dojdzie do wielu rozstrzygnięć! Nie zabraknie też znaków zapytania. Czy seks Marii i Piotra oznacza koniec związku Biernackiej i Żmudy? Sprawdź, co się wydarzy w 52. odcinku "W rytmie serca"!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 52. w niedzielę, 19.05.2019 o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Od czasu porwania przez Beniamina (Kamil Kula), Maria (Barbara Kurdej-Szatan) nie może znaleźć dla siebie miejsca. Jest rozdarta i niespokojna. Zaczęła wspomagać się lekami, przez co została wyrzucona z pracy! Jej związek z Adamem (Mateusz Damięcki) wisi na włosku. Biernacka zaczęła natomiast czuć coś więcej do Piotra (Filip Bobek)...

Maria zostanie zwolniona ze szpitala za kradzież leków? Co z nią będzie?Zobacz więcej

W 52. odcinku "W rytmie serca" Maria pojedzie do Warszawy odwiedzić Piotra. Od razu rzuci mu się na szyję i zacznie całować. Wyzna, że musiała go zobaczyć. Oboje od razu zatracą się w namiętnych pocałunkach i przeniosą się do sypialni. Po gorącym seksie Biernacka i Nowacki będą wspominać chwile, gdy się poznali. - Uratowałaś mnie... - powie Piotr. W odpowiedzi usłyszy: - Nie chcę wracać... Nie chcę być bez ciebie.

W tym czasie Żmuda znowu będzie pomagał Helenie (Aleksandra Domańska). Jak skończy się 4. sezon "W rytmie serca"? Czy przed nami jest ostateczny koniec związku Marii i Adama? Przekonamy się wkrótce!

Ksiądz Stanisław zabity przez dilera?! Weronika zrywa z Siedleckim! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • dosia (gość)

    Tyle zdjęć i zapowiedzi "erotycznego"zakończenia sezonu ( np.w "Świecie seriali"), a skończyło się na pocałunku Marii i Piotra i zamknięciu drzwi. Sceny "łóżkowe" reklamujące ostatni odcinek zostały wycięte?Czyżby cenzura?

    27.05.2019 20:11
  • Marcin Lewandowski i Klaudia Wojtas (gość)

    Ponieważ finał 4. serii serialu „W rytmie serca” zostanie emitowany 19 maja 2019 roku, to przez cztery ostatnie soboty zobaczą archiwalne odcinki serialu „W rytmie serca” odcinkami 36, 37, 38 i 39. W związku z tym finał archiwalnych odcinków serialu „W rytmie serca” zobaczą 15 czerwca 2019 roku o godz. 20:30. Dla wszystkich tych mamy dobrą wiadomość. 12 kwietnia 2019 roku poinformowano, że będzie 5. seria serialu, który po raz pierwszy w historii serialu zmienić będzie dzień emisji. Nowe odcinki serialu zobaczą od 7 września 2019 w soboty o godz. 20:00 po serialu „Świat według Kiepskich”.

    04.05.2019 11:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×