"W rytmie serca" odcinek 53. Niespodziewany gość na ślubie Ewy i Szarka. Policjant ma syna?! [CO SIĘ WYDARZY]

"W rytmie serca" wraca na antenę Polsatu, a wraz z nim wielkie emocje! W 53. odcinku serialu Ewa i Szarek po raz kolejny spróbują wciąć ślub. Tym razem na ich drodze do szczęścia stanie mały Franek. Chłopiec oznajmi zgromadzonym w kościele, że posterunkowy jest jego tatą! Czy pan młody rzeczywiście ma dziecko?! Sprawdź, co wydarzy się w nowym odcinku "W rytmie serca"!

Multimedia

"W rytmie serca" w niedziele od 20 października o godz. 22:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Pierwszy ślub Ewy (Elżbieta Romanowska) i Szarka (Dariusz Toczek) nie doszedł do skutku przez tajemnicze zniknięcie Marii (Barbara Kurdej-Szatan), Adama (Mateusz Damięcki) i Grzesia (Borys Wiciński). Druga próba zawarcia małżeństwa także zakończy się niepowodzeniem... Tym razem na ceremonię przerwie mały Franek (Iwo Rajski) twierdząc, że posterunkowy jest jego tatą!

Andrzej zostaje prokuratorem okręgowym! Wyprowadzi się z Kazimierza Dolnego razem z Weroniką? Zobacz więcej

W 53. odcinku "W rytmie serca" zakochani ponownie spróbują powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Niestety nie zdążą, ponieważ w kościele pojawi się tajemniczy chłopiec. "Tato, dlaczego nam to robisz? Nienawidzę Cię!" - wykrzyczy malec i ucieknie, a załamana Ewa odwoła ślub. Pielęgniarka nie uwierzy przyszłemu mężowi, który zapewni ją że nie ma syna, a cała ta sytuacja to jedynie głupi żart.

Szarek i jego mama (Elżbieta Jarosik) postanowią za wszelką cenę odnaleźć chłopca i dowiedzieć się prawdy. Lilianna poleci posterunkowemu, by zrobił listę kobiet z którymi miał relacje intymne, a następnie je odwiedził i wybadał, czy któraś ma syna. Sama natomiast ruszy na poszukiwania malca do miasta. Podczas gdy Szarek będzie składał wizytę swojej dawnej miłości (Magdalena Stużyńska), Liliannie uda się znaleźć mamę chłopca. "Co ten gałgan znowu zrobił? Ja z góry panią przepraszam, za wszystkie szkody zapłacę. Jeżeli znowu wybił szyby to..." - kobieta będzie szczerze zaniepokojona.

Czy mały Franek naprawdę jest synem Szarka? A jeśli nie, to kto postanowił zrobić policjantowi żart akurat w dniu jego ślubu? O tym przekonamy się w 53. odcinku "W rytmie serca"!

Nowi bohaterowie w serialu. Adam jednak nie wyjedzie na misję? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×