"W rytmie serca" odcinek 54. Marysia wraca do Kazimierza! Powie wszystkim o romansie z Piotrem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 54. odcinku "W rytmie serca" Marysia postanowi wrócić do Kazimierza. Nie będzie jednak chciała wyznać wszystkim, że zostawiła Adama i związała się z Piotrem... Czy prawda i tak wyjdzie na jaw? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 54. w niedzielę, 27.10.2019 o godz. 22:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 1. odcinku 5. sezonu "W rytmie serca" dowiedzieliśmy się, że Marysia (Barbara Kurdej-Szatan), Adam (Mateusz Damięcki) i Grześ (Borys Wiciński) wyjechali za granicę i ukrywają się przed mafią. Jednak gdy niebezpieczeństwo minęło, Biernacka postanowiła wrócić do Polski i kontynuować romans z Piotrem (Filip Bobek)...

W 54. odcinku "W rytmie serca" Marysia uzna, że musi odwiedzić Kazimierz i wyjawić przyjaciołom prawdę o tym, co działo się z nią przez ostanie pół roku. Piotr od razu zechce pojechać z nią, ale ona go powstrzyma. - Chyba lepiej, żebym pojechała sama. To i tak będzie dla nich duży szok. Wciąż myślą, że jestem z Adamem. Chcę ich przygotować na tę wiadomość - poprosi ukochanego.

Maria i Adam ukrywają się przed mafią. Pechowy ślub Ewy z SzarkiemZobacz więcej

Kilka godzin później Biernacka pojawi się w przychodni i szczerze porozmawia z Ewą (Elżbieta Romanowska) i Zychem (Piotr Fronczewski). Opowie im o wszystkim, co ją spotkało, ale będzie unikać tematu Adama, który, jak się okaże, wyjechał na misję z Lekarzami bez Granic. Niedługo później w Kazimierzu zjawi się też Piotr i spędzi ze swoją kochanką kilka upojnych chwil... Jednak ich romans wyjdzie na jaw, bo przypadkowo przyłapie ich Ewa! Jak na to zareaguje? Co z Adamem? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "W rytmie serca"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×