"W rytmie serca" odcinek 56. Matka Szarka rozpuści okropne plotki! Wszyscy uwierzą, że ksiądz ma romans z Agnieszką! [CO SIĘ WYDARZY]

Matka Szarka nabierze pewności, że ksiądz Stanisław ma romans z Agnieszką. W 56. odcinku "W rytmie serca" Lilka zacznie rozpuszczać plotki, że to on jest ojcem jej dziecka, więc duchowny zdecyduje się na zaskakujące wyznanie! Co zrobi? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 56. w niedzielę, 10.11.2019 o godz. 22:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Ostatnio Agnieszka (Magdalena Kumorek) i ksiądz Stanisław (Mariusz Bonaszewski) spędzają razem dużo czasu. Nikt jednak nie wie, co ich łączy, więc gdy Lilka (Elżbieta Jarosik), matka Szarka (Dariusz Toczek), zobaczyła ich razem, od razu pomyślała, że mają romans!

Barbara Kurdej-Szatan o powrocie Marii. Znowu wydarzy się coś złego!Zobacz więcej

W 56. odcinku "W rytmie serca" Lilka postanowi nabrać pewności i zebrać dowody na to, że to Stanisław jest ojcem dziecka Agnieszki. Zacznie swoje śledztwo i w tym celu odwiedzi Zycha (Piotr Fronczewski). - Może nie chadzam do kościoła co niedzielę, ale są przecież pewne granice przyzwoitości - stwierdzi oburzona. Zych od razu postanowi ostrzec przyjaciela o krążących o nich plotkach, a on stwierdzi, że przecież nie zrobił nic złego, bo nie złamał ślubów.

Jednak podczas kolejnego nabożeństwa Stanisław zdecyduje się wyznać wiernym całą prawdę. - Mam córkę, a niedługo będę podwójnym dziadkiem. Nie wstydzę się tego. Nie chcę się tego wstydzić.

Jak na te słowa zareagują mieszkańcy Kazimierza?

Adam i Maria już do siebie nie wrócą? Mateusz Damięcki i Barbara Kurdej-Szatan komentują miłosny wątek!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×