"W rytmie serca" odcinek 58. Adam został porwany! Maria zapłaci wysoki okup? [CO SIĘ WYDARZY]

W 58. odcinku "W rytmie serca" Maria odkryje, że Adam został porwany, a porywacze żądają wysokiego okupu! Biernacka mu pomoże? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 58. w niedzielę, 24.11.2019 o godz. 22:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Adam (Mateusz Damięcki) po rozstaniu z Marią (Barbara Kurdej-Szatan) postanowił wyjechać do Afryki i dołączyć do "Lekarzy bez Granic". Niestety w 58. odcinku "W rytmie serca" Żmuda znajdzie się w niebezpieczeństwie!

Adam i Maria już do siebie nie wrócą? Mateusz Damięcki i Barbara Kurdej-Szatan komentują miłosny wątek!Zobacz więcej

Okaże się, że Adam został porwany przez terrorystów, którzy zmuszą go do odczytania oświadczenia - albo dostaną za niego wysoki okup, albo go zabiją! Niedługo później Marysia dowie się o tym od dziennikarzy koczujących pod jej domem. Biernacka bardzo się zdenerwuje i poprosi doktora Zycha (Piotr Fronczewski), by pojechał z nią do Warszawy, do Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Na miejscu spotkają Agnieszkę (Magdalena Kumorek), która o wszystko oskarży Marię!

- Gdyby nie ty i twój romans, Adam byłby teraz w Kazimierzu! Pojechał tam dlatego że nie wiedział, co ze sobą zrobić po tym, jak go zostawiłaś! - wykrzyczy.

Chwilę później Maria sporka Jurka Lirskiego (Dominik Kobylański), który był z Adamem na misji. Czy dowie się od niego czegoś więcej? Uda jej się uratować Adama?

Robert owładnięty nową miłością! Zostawi ciężarną Agnieszkę dla innej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×