"W rytmie serca" odcinek 63. Krystian Wieczorek w serialu! Kogo zagra gwiazdor "M jak miłość"? [CO SIĘ WYDARZY]

W 63. odcinku "W rytmie serca" pojawi się nowy bohater. Zagra go Krystian Wieczorek, znany z "M jak miłość" czy "Komisarza Alexa"! W kogo się wcieli? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 63. w niedzielę, 5.01.2020 o godz. 22:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Krystian Wieczorek, znany z ról Andrzeja Budzyńskiego w "M jak miłość" czy Piotra Górskiego w serialu "Komisarz Alex" teraz wystąpi w "W rytmie serca"! Kim będzie jego bohater?

Anna zacznie namawiać syna, by oświadczył się Marii! Adam jej posłucha?Zobacz więcej

W 63. odcinku "W rytmie serca" w Kazimierzu Dolnym będzie miał miejsce plan zdjęciowy, w którego produkcję zaangażuje się połowa miasta. Będzie to dramat kostiumowy, w którym główną rolę zagra piosenkarka Katrin (Edyta Olszówka). Niestety okaże się, że jej filmowym partnerem ma być Dariusz (w tej roli Krystian Wieczorek), czyli jej były ukochany! Katrin będzie załamana i poszuka pocieszenia u doktora Zycha (Piotr Fronczewski)! Ten, wspólnie z Ireną (Agnieszka Wagner), postanowi jej pomóc i zjawią się na planie zdjęciowym. Romantyczna atmosfera tam panująca da im dużo do myślenia...

Tymczasem Dariusz namiesza w życiu uczuciowym Katrin i tak szybko nie zniknie z jej życia! Zostanie w serialu na stałe? Tego dowiemy się wkrótce!

Robert owładnięty nową miłością! Zostawi ciężarną Agnieszkę dla innej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×