"W rytmie serca" odcinek 64. Maria dowie się, że jest adoptowana i ma brata! Jak na to zareaguje? [CO SIĘ WYDARZY]

W 64. odcinku "W rytmie serca" Maria przeżyje prawdziwy szok! Okaże się, że została adoptowana, a w dodatku ma brata! Jak na to zareaguje? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 64. w niedzielę, 12.01.2020 o godz. 22:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Ostatnio w życiu Marii (Barbara Kurdej-Szatan) wydarzyło się wiele zmian. Teraz jednak wszystko zaczęło się układać, przyjęła zaręczyny Adama (Mateusz Damięcki), ale wkrótce wydarzy się coś zupełnie nieoczekiwanego...

Krystian Wieczorek w serialu! Kogo zagra gwiazdor "M jak miłość"?Zobacz więcej

W 64. odcinku "W rytmie serca" Biernacką odwiedzi niejaki Karol Horosiewicz (Antoni Królikowski), który wyzna jej, że jest jej bratem!

- Ja jestem pani bratem. Ludzie, którzy cię wychowali, nie byli twoimi biologicznymi rodzicami... Prawdziwi byli bardzo młodzi i biedni, dlatego cię oddali. Mój tata... nasz tata nigdy do końca się z tym nie pogodził - powie.

Okaże się, że biologiczny ojciec Marii, Bogusław (Paweł Królikowski), wciąż żyje i mieszka w okolicy... Maria będzie w szoku! Nie będzie wiedziała, co z tym zrobić i opowie o całej sytuacji Adamowi. - Czułam, jak bardzo mnie kochają. A teraz mam uwierzyć, że nie byłam ich - powie, zastanawiając się, czy jej rodzicie naprawdę oszukiwali ją przez całe życie.

Czy Maria zdecyduje się poznać swojego biologicznego ojca i utrzymywać z nim kontakt?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×